WPML_EXPORT - en to he translation catalogue (1342 entries)

en:  %s translation
he:  תרגום %s

en:  - (needs update)
he: - (זקוק לעדכון)

en:  Your current site key (%s) does not match the selected product (%s).
he: מפתח האתר הנוכחי (%s) לא תואם למוצר שנבחר (%s).

en:  elements
he: רכיבים

en: %1$s Translation
he: תרגום %1$s

en: %1$s terms (in original language)
he: מונחי %1$s (בשפת המקור)

en: %1s cannot receive feedback about the translation automatically. Please log-in to %1s website and report these issues manually.
he: %1s לא יכול לקבל משוב על התרגום באופן אוטומטי. היכנס לאתר של %1s ודווח על בעיות אלה באופן ידני.

en: %d feedback was permanently deleted.
he: משוב %d נמחק לצמיתות.

en: %d feedback was restored.
he: משוב %d שוחזר.

en: %d feedback was trashed.
he: משוב %d נזרק.

en: %d feedback was updated.
he: משוב %d עודכן.

en: %d feedback were permanently deleted.
he: %d משובים נמחקו לצמיתות.

en: %d feedback were restored.
he: %d משובים שוחזרו.

en: %d feedback were trashed.
he: %d משובים נזרקו.

en: %d feedback were updated.
he: %d משובים עודכנו.

en: %d items remaining...
he: %d פריטים נותרו...

en: %s (current locale: %s) - suggested locale(s): %s
he: %s (אזור מקומי: %s) - אזורים מוצעים: %s

en: %s are currently hidden to visitors.
he: %s מוסתרים עכשיו מפני מבקרים.

en: %s cannot access %s to register. Try again to see if it's a temporary problem. If the problem continues, make sure that this site has access to the Internet. You can still use the plugin without registration, but you will not receive automated updates.
he: %s לא יכול לגשת אל %s כדי להירשם. נסה שוב כדי לראות אם זו בעיה זמנית. אם הבעיה נמשכת, ודא שיש לאתר זה גישה לאינטרנט. ניתן להשתמש בתוסף ללא רישום אבל לא תקבל עדכונים אוטומטיים.

en: %s cannot update because your site's registration is not valid. Please %sregister %s%s again for this site first.
he: %s לא יכול לעדכן מפני שרישום האתר לא בתוקף. ראשית %sרשום את %s%s שוב עבור אתר זה.

en: %s is currently hidden to visitors.
he: %s מוסתר עכשיו מפני מבקרים.

en: %s is defined in your theme. The language switcher can only be customized using the theme's CSS.
he: %s מוגדר בערכת העיצוב. מעביר השפה ניתן להתאמה רק באמצעות ה-CSS של ערכת העיצוב.

en: %s is not translated. %sClick here to make this post type translatable.%s
he: %s לא מתורגם. %sלחץ כאן כדי להפוך את סוג הפוסט הזה לבר-תרגום.%s

en: %s is registered on this site. You will receive automatic updates until %s
he: %s רשום לאתר זה. תקבל עדכונים אוטומטיים עד %s

en: %s is registered on this site. Your Lifetime account gives you updates for life.
he: %s רשום באתר זה. חשבון 'לכל החיים' נותן עדכונים לכל החיים.

en: %s is translated via WPML. %sClick here to change translation options.%s
he: %s מתורגם באמצעות WPML. %sלחץ כאן כדי לשנות את אפשרויות התרגום.%s

en: %s item
he: פריט %s

en: %s items
he: %s פריטים

en: %s orphan comments found.
he: נמצאו %s תגובות יתומות.

en: %s support on wpml.org
he: תמיכת %s באתר wpml.org

en: %s, responsible for receiving automated updates for WPML and Toolset, requires the following PHP component(s) in order to function:
he: %s, אחראי על קבלת עדכונים אוטומטיים עבור WPML ו-Toolset, זקוק לרכיבים הבאים של PHP כדי לפעול:

en: %sIMPORTANT:%s You are using a version of WooCommerce Multilingual that is not fully compatible with the current WPML version. The %sproducts translation editor has been deactivated%s for this reason.%sPlease upgrade to %sWooCommerce Multilingual 3.8%s to restore the translation editor for products and use all the other functions.
he: %sחשוב:%s אתה משתמש בגרסה של WooCommerce Multilingual שאינה תואמת לחלוטין לגרסה הנוכחית של  WPML. מסיבה זו %sעורך תרגום המוצרים הושבת%s .%sשדרג ל-%sWooCommerce Multilingual 3.8%s כדי לשחזר את עורך התרגומים למוצרים וכדי להשתמש בכל שאר הפונקציות.

en: %sRenew here%s.
he: %sחדש כאן%s.

en: (No title for this post yet)
he: (עדיין אין כותרת לפוסט זה)

en: (allowed: %s)
he: (מותרים: %s)

en: (embedded)
he: (מוטבעת)

en: * The clean task may take several minutes to complete.
he: * משימת הניקוי עשויה לארוך מספר דקות.

en: * Your theme has a %s file, which sets the default values for WPML.
he: * לערכת העיצוב שלך יש קובץ %s, שמגדיר את עברי ברירת המחדל עבור WPML.

en: -- Please select --
he: -- בחר --

en: --None--
he: --ללא--

en: --select--
he: --בחר--

en: 1. Content language
he: 1. שפת התוכן

en: 1. Translate these strings:
he: 1. תרגם מחרוזות אלה:

[ctx: 1/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: You are updating a duplicate post.
he: אתה מעדכן פוסט כפול.

en: 2. Translation languages
he: 2. שפות תרגום

en: 2. When you're done translating, return here and run the menu synchronization again. This will use the strings that you translated to update the menus.
he: 2. כשתסיים את התרגום, חזור לכאן והרץ שוב את סנכרון התפריטים. פעולה זו תשתמש במחרוזות שתרגמת לעדכון התפריטים.

[ctx: 2/2 Confirm to make duplicated translations independent]
en: To not lose your changes, WPML will set this post to be translated independently.
he: כדי שלא תאבד את השינויים, WPML יגדיר פוסט זה לתרגום עצמאי.

en: 3. Language switcher
he: 3. מחליף שפה

en: 4. Compatibility
he: 4. תאימות

en: 5. Registration
he: 5. הרשמה

en: <<< Back
he: <<< חזרה

en: <i>%s</i> integration
he: שילוב <i>%s</i>

en: <p>Some taxonomy terms are out of sync between languages. This means that content in some languages will not have the correct tags or categories.</p>\n\t\t\t <p>In order to synchronize the taxonomies, you need to go over each of them from the following list and click the "Update taxonomy hierarchy" button.</p>
he: <p>חלק ממונחי הטקסונומיה לא מסונכרנים בין השפות. המשמעות היא שלתוכן בחלק מהשפות לא יהיו תגים או קטגוריות נכונים.</p>\n\t\t\t <p>כדי לסנכרן את הטקסונומיות, עליך לעבור על כל אחת מהן ברשימה הבאה וללחוץ על הלחצן 'עדכן היררכיית טקסונומיה'.</p>

en: <strong>WPML notice:</strong> Upgrades to this version are only supported from versions %s and above. To upgrade from version %s, first, download <a%s>2.0.4</a>, do the DB upgrade and then go to this version.
he: <strong>הודעת WPML:</strong> שדרוגים לגרסה זו נתמכים רק מגרסאות %s ומעלה. לשדרוג מגרסה %s, ראשית הורד, <a%s>2.0.4</a>, בצע את שדרוג מסד הנתונים ואז עבור לגרסה זו.

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help.
he: הרחבת PHP עצרה את העלאת הקובץ. PHP אינה מספקת דרך לקבוע איזו הרחבה גרמה לעצירת ההעלאה; בדיקת ברימה של ההרחבות הטעונות באמצעות phpinfo() עשויה לעזור.

en: A different domain per language
he: דומיין אחר לכל שפה

en: A memory limit of at least %s is required.
he: יש צורך במגבלת זיכרון של לפחות %s.

en: A memory limit of at least 128MB is required.
he: יש צורך במגבלת זיכרון של לפחות 128MB.

en: A page
he: דף

en: AJAX Error:
he: שגיאת AJAX:

en: Above post
he: הפוסט שלמעלה

en: Accordion Item Content
he: תוכן פריט אקורדיון

en: Accordion Item Label
he: פריט תווית אקורדיון

en: Accordion: Content
he: אקורדיון: תוכן

en: Accordion: Title
he: אקורדיון: כותרת עליונה

en: Accordion: content
he: אקורדיון: תוכן

en: Accordion: header content
he: אקורדיון: תוכן כותרת

en: Activate
he: הפעל

en: Activate after download
he: הפעל לאחר הורדה

en: Activated
he: מופעל

en: Activating %s
he: מפעיל את %s

en: Activating...
he: מפעיל...

en: Active
he: פעיל

en: Add
he: הוסף

en: Add %s
he: הוסף %s

en: Add / Remove languages
he: הוסף / הסר שפות

en: Add Language
he: הוסף שפה

en: Add a comma-separated list of URL arguments that you want WPML to pass when switching languages.
he: הוסף רשימת מופרדת בפסיקים של ארגומנטים לכתובת URL שאותה תרצה ש-WPML יעביר בעת מעבר שפה.

en: Add a language switcher
he: הוסף מעביר שפה

en: Add a new language switcher to a menu
he: הוסף מעביר שפה חדש לתפריט

en: Add a new language switcher to a widget area
he: הוסף מעביר שפה חדש לאזור וידג'טים

en: Add a note to the administrator
he: הוסף הערה למנהל המערכת

en: Add a note to the translator
he: הוסף הערה למתרגם

en: Add menu translation:  %s
he: הוסף תרגום תפריט: %s

en: Add the following line:
he: להוסיף את השורה הבאה:

en: Add translation
he: הוסף תרגום

en: Add translation to %s
he: הוסף תרגום ל-%s

en: Adding language failed.
he: הוספת שפה נכשלה.

en: Adding translation for: %s.
he: מוסיף תרגום עבור: %s.

en: Additional CSS
he: CSS נוסף

en: Adds language information to posts and taxonomies that are missing this information.
he: מוסיף מידע על שפות לפוסטים וטקסונומיות שחסר להם המידע.

en: Adjust IDs for multilingual functionality
he: כוונן מזהים לפונקציונליות רב-לשונית

en: Admin
he: מנהל מערכת

en: Admin language
he: שפת מנהל מערכת

en: Admin replied
he: מנהל המערכת השיב

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Affected Taxonomies
he: טקסונומיות מושפעות

en: Alert Content
he: תוכן ההתראה

en: Alert description
he: התראה: תיאור

en: Alert title
he: התראה: כותרת עליונה

en: All
he: הכל

en: All Installer Instances
he: כל מופעי המתקין

en: All Languages
he: כל השפות

en: All categories and tags will be translated if possible.
he: כל הקטגוריות והתגים יתורגמו אם זה אפשרי,

en: All language switchers in your site are affected by the settings in this section.
he: כל מעבירי השפה באתר שלך יושפעו מההגדרות במקטע זה.

en: All languages
he: כל השפות

en: All languages are currently displayed.
he: כל השפות מוצגות עכשיו.

en: All languages are currently displayed. Choose what to do when site languages are hidden.
he: כל השפות מוצגות עכשיו. בחר מה לעשות כאשר שפות אתר מוסתרות.

en: All term names updated
he: כל שמות המונחים עודכנו

en: All translation data will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
he: כל נתוני התרגום יאבדו אם אפס את נתוני WPML. לא יהיה ניתן לשחזר אותם.

en: Allows linking existing translations after changing custom posts definition (name)
he: מאפשר קישור תרגומים קיימים לאחר שינוי ההגדרה של פוסטים מותאמים אישית (שם)

en: Allows linking existing translations after changing custom taxonomies definition (name)
he: מאפשר קישור תרגומים קיימים לאחר שינוי הגדרת טקסונומיות מותאמות אישית (שם)

en: Already bought %s?
he: כבר קנית את %s?

en: Already bought?
he: כבר קנית?

en: Always ask for feedback (no time limit for feedback)
he: בקש משוב תמיד (אין הגבלת זמן למשוב)

en: Always redirect visitors based on browser language (redirect to home page if translations are missing)
he: נווט מחדש מבקרים על סמך שפת הדפדפן (נווט מחדש לדף הבית אם חסרים תרגומים)

en: An attempt to open the URL specified as a root page failed with the following error:
he: ניסיון לפתיחת כתובת ה-URL שצוינה כדף שורש נכשלה עם השגיאה הבאה:

en: An email has been sent to %s to report the issue. Please check your email for a feedback from their part.
he: דוא"ל נשלח אל %s כדי לדווח על הבעיה. חפש דוא"ל עם משוב ממנו.

en: Anchor text: primary content
he: טקסט עוגן: תוכן ראשי

en: Anchor text: secondary content
he: טקסט עוגן: תוכן משני

en: Animated Headline: After text
he: כותרת מונפשת: אחרי הטקסט

en: Animated Headline: Before text
he: כותרת מונפשת: לפני הטקסט

en: Animated Headline: Highlighted text
he: כותרת מונפשת: טקסט מודגש

en: Animated Headline: Link URL
he: כותרת מונפשת: כתובת URL לקישור

en: Animated Headline: Rotating text
he: כותרת מונפשת: טקסט מסתובב

en: Apply
he: החל

en: Apply changes
he: החל שינויים

en: Apply to all users
he: החל על כל המשתמשים

en: Approved
he: אושר

en: Archived
he: נמצא בארכיון

en: Are you sure you want to delete this language?%sALL the data associated with this language will be ERASED!
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את השפה הזו?%sכל הנתונים המשויכים לשפה הזו יימחקו!

en: Are you sure you want to remove this site key?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר מפתח אתר זה?

en: Are you sure you want to reset all translation and language data? This operation cannot be reversed!
he: האם תה בטוח שאתה רוצה לאפס את כל נתוני התרגום והשפה? לא ניתן לבטל פעולה זו!

en: Are you sure you want to reset to the default settings?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לאפס את הגדרות ברירת המחדל?

en: Are you sure you want to unregister?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לבטל את הרישום?

en: As early as possible
he: מוקדם ככל האפשר

en: Ask for feedback about translated content that was %1s in the last %2s %3s
he: בקש משוב על תוכן מתורגם שהיה %1s ב-%2s %3s האחרונים

en: Assign
he: הקצה

en: Assign translation status to duplicated content
he: הקצה סטטוס תרגום לתוכן ששוכפל

en: Audio: embed code
he: שמע: קוד מוטבע

en: Auto sign-in and sign-out users from all domains
he: הכנסה והוצאה אוטומטיים של משתמשים מכל הדומיינים

en: Auto-generated title. Click to edit.
he: כותרת מיוצרת באופן אוטומטי. לחץ כדי לערוך.

en: Automatically clear the cache when strings are translated
he: נקה את המטמון באופן אוטומטי כאשר מחרוזות מתורגמות

en: Automatically load the theme's .mo file using 'load_theme_textdomain'
he: טען באופן אוטומטי את קובץ ה-.mo של ערכת העיצוב באמצעות load_theme_textdomain

en: Available
he: זמין

en: Average rating - %s
he: דירוג ממוצע - %s

en: Back
he: חזרה

en: Back to languages
he: חזרה לשפות

en: Background
he: רקע

en: Backwards compatibility
he: תאימות לאחור

en: Because encryption is not supported on your host, the data will only have a basic encoding with the bse64 algorithm.
he: מיוון שהמארח שלך אינו תומך בהצפנה, לנתונים יהיה רק קידוד בסיסי באמצעות האלגוריתם bse64.

en: Because too many %1$s were found, only the first %2$s results are listed. You can refine the results using the Search field below.
he: מכיוון שנמצאו יותר מדי %1$s, רק %2$s התוצאות הראשונות יוצגו. ניתן לעדן את התוצאות באמצעות השדה 'חיפוש' שלהלן.

en: Before adding other languages, please select the language existing contents are written in:
he: לפני הוספת שפות אחרות, בחר את השפה בה כתוב התוכן הקיים:

en: Below post
he: מתחת לפוסט

en: Beta
he: ביטא

en: Blockquote: Content
he: Blockquote: תוכן

en: Blockquote: Tweet button label
he: Blockquote: תווית לחצן ציוץ

en: Blog posts from the site's default language, or translations when they exist
he: פוסטים בבלוג משפת ברירת המחדל של האתר או תרגומים כשהם קיימים

en: Blue
he: כחול

en: Border
he: מסגרת

en: Breadcrumbs: home label text
he: שביל ניווט: טקסט תווית הבית

en: Browser language redirect
he: ניתוב מחדש לפי שפת הדפדפן

en: Browser language redirect may affect your site's indexing
he: שינוי שפת הדפדפן עלול להשפיע על יצירת האינקס של האתר

en: Bulk Actions
he: פעולות בצובר

en: Button
he: לחצן

en: Button: Link
he: לחצן: קישור

en: Button: Link URL
he: לחצן: כתובת URL לקישור

en: Button: Text
he: לחצן: טקסט

en: Buy %s
he: קנה את %s

en: Call to Action: Button link
he: קריאה לפעולה: קישור ללחצן

en: Call to Action: Button text
he: קריאה לפעולה: טקסט לחצן

en: Call to Action: Heading
he: קריאה לפעולה: כותרת

en: Call to Action: Text
he: קריאה לפעולה: טקסט

en: Call to action: button
he: קריאה לפעולה: לחצן

en: Call to action: description
he: קריאה לפעולה: תיאור

en: Call to action: link
he: קריאה לפעולה: קישור

en: Call to action: ribbon title
he: קריאה לפעולה: כותרת סרט

en: Call to action: title
he: קריאה לפעולה: כותרת

en: Callout: Call to action text
he: הסבר: טקסט קריאה לפעולה

en: Callout: Heading
he: הסבר: כותרת

en: Callout: Link
he: הסבר: קישור

en: Callout: Text
he: הסבר: טקסט

en: Can't create a duplicate. A translation is in progress.
he: לא ניתן ליצור שכפול. מתבצע תרגום.

en: Cancel
he: בטל

en: Cancel registration
he: בטל את ההרשמה

en: Canvas content
he: תוכן קנבס

en: Cards: Read More Text
he: כרטיסים: קרא עוד טקסט

en: Cards: Separator Between
he: כרטיסים: מפריד ביניהם

en: Change
he: שנה

en: Change default language
he: שנה שפת ברירת מחדל

en: Change language
he: שנה שפה

en: Change menu order for %s
he: שנה את סדר התפריט עבור %s

en: Changing the site's default language can cause some content to disappear.
he: שינוי שפת ברירת המחדל של השפה עלולה לגרום להיעלמות של חלק מהתוכן.

en: Check Now
he: בדוק עכשיו

en: Check for orphan comments
he: חפש תגובות יתומות

en: Check for updates
he: בדוק אם יש עדכונים

en: Checking...
he: בודק...

en: Choose a menu
he: בחר תפריט

en: Choose a post to assign
he: בחר פוסט להקצאה

en: Choose a widget area
he: בחר אזור וידג'טים

en: Choose how to determine which language visitors see contents in
he: בחר כיצד לקבוע באילו שפות מבקרים רואים תוכן

en: Choose language:
he: בחר שפה:

en: Choose what to do when translating content with this field:
he: בחר מה לעשות כשתתרגם תוכן המשתמש בשדה זה:

en: Classic: Read More Text
he: קלאסי: קרא עוד טקסט

en: Classic: Separator Between
he: קלאסי: מפריד ביניהם

en: Clean orphan comments
he: נקה תגובות יתומות

en: Clean up
he: נקה

en: Clear all colors
he: נקה את כל הצבעים

en: Clear cache now
he: נקה מטמון עכשיו

en: Clear language information and repopulate languages
he: נקה פרטי שפה ואכלס שפות מחדש

en: Clear log
he: נקה יומן

en: Clear the cache in WPML
he: נקה את המטמון ב-WPML

en: Click to see individual components options.
he: לחץ כדי לראות אפשרויות לרכיבים נפרדים.

en: Code
he: קוד

en: Color themes:
he: ערכות עיצוב צבעים:

en: Commercial
he: מסחרי

en: Communication:
he: תקשורת:

en: Compatibility reporting
he: דיווח תאימות

en: Complete
he: הושלם

en: Completed: %1$d posts were processed for "%2$s".
he: הושלמו: %1$d פוסטים עובדו עבור '%2$s'.

en: Component
he: רכיב

en: Configuration for compatibility between your active plugins and theme is updated automatically on daily basis.
he: תצורה לתאימות בין התוספים הפעילים וערכת עיצוב מעודכנת באופן אוטומטי על בסיס יומי.

en: Configure
he: הגדר תצורה

en: Configure WPML
he: הגדר את התצורה של WPML

en: Connect this post?
he: לחבר פוסט זה?

en: Connect with translations
he: חבר עם תרגומים

en: Connection failed! Please refresh the page and try again. (%s)
he: החיבור נכשל! רענן את הדף ונסה שוב. (%s)

en: Contact Form: Button Text
he: טופס יצירת קשר: טקסט לחצן

en: Contact Form: Checkbox Text
he: טופס יצירת קשר: טקסט תיבת סימון

en: Contact Form: Email Field Placeholder
he: טופס יצירת קשר: שומר מקום לשדה דוא"ל

en: Contact Form: Name Field Placeholder
he: טופס יצירת קשר: שומר מקום לשדה שם

en: Contact Form: Phone Field Placeholder
he: טופס יצירת קשר: שומר מקום לשדה טלפון

en: Contact Form: Redirect Link
he: טופס יצירת קשר: קישור הפניה מחדש

en: Contact Form: Subject Field Placeholder
he: טופס יצירת קשר: שומר מקום לשדה נושא

en: Contact Form: Success Message
he: טופס יצירת קשר: הודעת הצלחה

en: Contact Form: Terms and Conditions
he: טופס יצירת קשר: תנאים והתניות

en: Contact Form: Your Message Placeholder
he: טופס יצירת קשר: שומר מקום להודעה שלך

en: Contact the translator
he: צור קשר עם המתרגם

en: Content Area: content
he: אזור תוכן: תוכן

en: Content Slider: Slide call to action link
he: מצגת שקפים לתוכן: קישור קריאה לפעולה של שקף

en: Content Slider: Slide call to action text
he: מצגת שקפים לתוכן: טקסט קריאה לפעולה של שקף

en: Content Slider: Slide content
he: מצגת שקפים לתוכן: תוכן שקף

en: Content Slider: Slide heading
he: מצגת שקפים לתוכן: כותרת שקף

en: Continue
he: המשך

en: Copied From the Original
he: הועתק מהמקור

en: Copy
he: העתק

en: Copy content from %s
he: העתק תוכן מ-%s

en: Copy from original
he: העתק מהמקור

en: Copy from original to translation
he: העתק מהמקור לתרגום

en: Copy once
he: העתק פעם אחת

en: Copy publishing date to translations
he: העתק תאריך פרסום לתרגומים

en: Copy taxonomy to translations
he: העתק טקסונומיה לתרגומים

en: Copy this term from original: %1$s to all other languages?
he: להעתיק מונח זה מהמקור: %1$s לכל שאר השפות?

en: Copy to all languages
he: העתק לכל השפות

en: Correct post type assignment for translations of custom post types in case something went wrong.
he: תקן הקצאת סוג פוסט עבור תרגומים של סוגי פוסטים מותאמים אישית במקרה שמשהו משתבש.

en: Correct terms count in case something went wrong with translated contents.
he: תיקון ספירת מונחים במקרה שמשה ו השתבש בתוכן מתורגם.

en: Corrected by:
he: תוקן על-ידי:

en: Could not fetch the status from %s.
he: לא ניתן להביא את הסטטוס מ-%s.

en: Could not send the report to %s.
he: לא ניתן לשלוח את הדוח אל %s.

en: Countdown: Label days
he: ספירה לאחור: Label ימים

en: Countdown: Label hours
he: ספירה לאחור: Label שעות

en: Countdown: Label minutes
he: ספירה לאחור: Label דקות

en: Countdown: Label seconds
he: ספירה לאחור: Label שניות

en: Counter: number prefix
he: מונה: קידומת מספר

en: Counter: number suffix
he: מונה: סיומת מספר

en: Create duplicate
he: צור כפילות

en: Create root page.
he: צור דף שורש.

en: Creating new tables...
he: יוצר טבלאות חדשות...

en: Current
he: נוכחית

en: Current content language
he: שפת תוכן נוכחית

en: Current language
he: השפה הנוכחית

en: Current language background color
he: שנה צבע רקע של השפה

en: Current language font color
he: שנה צבע גופן של השפה הנוכחית

en: Current page
he: הדף הנוכחי

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom flag
he: דגל מותאם אישית

en: Custom language switchers
he: מעבירי שפה מותאמים אישית

[ctx: Custom languuage switcher description: external link text]
en: insert WPML's switchers in custom locations
he: הכנס מעבירי שפה של WPML במיקומים מותאמים אישית

[ctx: Custom languuage switcher description: text]
en: Need more options? See how you can %s.
he: זקוק לעוד אפשרויות? ראה כיצד תוכל %s.

en: Custom taxonomies
he: טקסונומיות מותאמות אישית

en: Customize
he: התאם אישית

en: Customize the language switcher
he: התאם אישית את מעביר השפה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Data saved
he: הנתונים נשמרו

en: Date
he: תאריך

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: Deactivate WPML Page Builders
he: השבת את WPML Page Builders

en: Debug information
he: מידע על איתור באגים

en: Default admin language (currently %s)
he: ברירת מחדל לשפת מנהל מערכת (כרגע %s)

en: Default admin language:
he: ברירת מחדל לשפת מנהל מערכת:

en: Default language (currently %s)
he: ברירת מחדל לשפה (כרגע %s)

en: Default locale
he: אזור ברירת מחדל

en: Delegated
he: מואצל

en: Delete
he: מחק

en: Delete language switcher
he: מחק את מעביר השפה

en: Delete permanently
he: מחק לצמיתות

en: Deleted
he: נמחק

en: Deleted comments:
he: תגובות שנמחקו:

en: Description
he: תיאור

en: Detailed error log
he: יומן שגיאות מפורט

en: Details
he: פרטים

en: Development
he: פיתוח

en: Different languages in directories
he: שפות שונות בספריות

en: Disable browser language redirect
he: הפוך ניווט  מחדש של שפת דפדפן ללא זמין

en: Disable cache for language switcher templates
he: השבת את המטמון עבור תבניות מעביר שפה

en: Disable this feature
he: השבת תכונה זו

en: Dismiss
he: בטל

en: Dismiss this notice.
he: בטל הודעה זו.

en: Display alternative languages in the HEAD section.
he: הצג שפות חלופיות במקטע 'ראש'.

en: Display hidden languages
he: הצג שפות נסתרות

en: Display mode for blog posts has changed
he: מצב התצוגה עבור פוסטים בבלוג השתנה

en: Display on language:
he: הצג בשפה:

en: Do not make '%s' translatable
he: אל תאפשר לתרגם את '%s'

en: Do not show it
he: אל תציג

en: Do nothing
he: אל תעשה דבר

en: Do you really want to remove this item?
he: האם אתה באמת רוצה להסיר פריט זה?

en: Do you want to continue?
he: האם אתה רוצה להמשיך?

en: Don't have a key for this site? %sGenerate a key for this site%s
he: אין לך מפתח לאתר זה? %sייצר מפתח עבור אתר זה%s

en: Don't send this information and skip compatibility alerts
he: אל תשלח מידע זה ודלג על התראות תאימות

en: Don't translate
he: אל תתרגם

en: Done
he: הסתיים

en: Done!
he: בוצע!

en: Done.
he: בוצע.

en: Download
he: הורד

en: Download failed!\n\nClick OK to revalidate your subscription or CANCEL to try again.
he: ההורדה נכשלה!\n\nלחץ על 'אישור' כדי לאמת מחדש את המינוי או על 'ביטול' כדי לנסות שוב.

en: Download failed!\n\nPlease refresh the page and try again.
he: ההורדה נכשלה!\n\nרענן את הדף ונסה שוב.

en: Downloading
he: מוריד

en: Downloading is not possible because WordPress cannot write into the plugins folder. %sHow to fix%s.
he: הורדה אינה אפשרית מפני ש-WordPress לא יכול לכתוב לתיקיית התוספים. %sכיצד לתקן%s.

en: Downloading is not possible. WordPress cannot create required folders because of the\n                                        256 characters limitation of the current Windows environment.
he: לא ניתן לבצע הורדה. WordPress לא יכולה ליצור את התיקיות הנדרשות עקב המגבלה\n                                         של 256 תווים בסביבת Windows.

en: Drag and drop the languages to change their order
he: גרור ושחרר את השפות כדי לשנות את סדרן

en: Dropdown
he: נפתח

en: Dropdown content
he: תוכן תפריט נפתח

en: Duplicate
he: שכפל

en: Duplicate existing media for translated content
he: שכפל מדיה קיימת עבור תוכן מתורגם

en: Duplicate featured image from original
he: שכפל את התמונה שמופיעה מהמקור

en: Duplicate featured image to translations
he: שכפל את התמונה שמופיעה לתרגומים

en: Duplicate featured images for translations
he: שכפל תמונות שמופיעות עבור תרגומים

en: Duplicate media attachments for translations
he: שכפל קובצי מדיה מצורפים עבור תרגומים

en: Duplicate the featured images for translated content
he: שכפל תמונות שמופיעות עבור תוכן מתורגם

en: Duplicate uploaded media from original
he: שכפל את המדיה שהועלתה מהמקור

en: Duplicate uploaded media to translations
he: שכפל את מדיה שהועלתה לתרגומים

en: Duplicating featured images. %d left
he: שכפול תמונות שמופיעות. %d נותרו

en: Duplicating featured images: done!
he: שכפול תמונות שמופיעות: בוצע!

en: Duplicating media. %d left
he: שכפול מדיה. %d נותרו

en: Duplicating media: done!
he: שכפול מדיה: בוצע!

en: E-mail sent to translation service
he: נשלח דוא"ל לשירות התרגומים

en: Each user can choose the admin language. You can edit your language preferences by visiting your <a href="%s">profile page</a>.
he: כל משתמש יכול לבחור את שפת מנהל המערכת. תוכל לערוך את העדפות השפה שלך על ידי ביקור ב<a href="%s">דף הפרופיל</a>.

en: Edit
he: ערוך

en: Edit Footer Language Switcher
he: ערוך מעביר שפה בכותרת תחתית

en: Edit Menu Language Switcher
he: ערוך מעביר שפה בתפריט

en: Edit Post Translations Language Switcher
he: ערוך מעביר שפה של תרגומי פוסטים

en: Edit Shortcode Actions Language Switcher
he: ערוך את מעביר השפה של פעולות קוד קצר

en: Edit Widget Area Language Switcher
he: ערוך את מעביר השפה של אזור הווידג'טים

en: Edit feedback
he: ערוך משוב

en: Edit language switcher
he: ערוך את מעביר השפה

[ctx: Edit languages page: page title]
en: Edit Languages
he: ערוך שפות

[ctx: Edit languages page: sentence #1]
en: This table allows you to edit languages for your site. Each row represents a language.
he: טבלה זו מאפשרת לערוך שפות עבור האתר. כל שורה מייצגת שפה.

[ctx: Edit languages page: sentence #2]
en: For each language, you need to enter the following information:
he: עבור כל שפה יש להזין את הפרטים הבאים:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1]
en: Code:
he: קוד:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1, description]
en: a unique value that identifies the language. Once entered, the language code cannot be changed.
he: ערך ייחודי שזהה את השפה. לאחר הזנתו, לא ניתן לשנות את קוד השפה.

[ctx: Edit languages page: subtitle #2]
en: Translations:
he: תרגומים:

[ctx: Edit languages page: subtitle #2, description]
en: the way the language name will be displayed in different languages.
he: הדרך שבה שם השפה יוצג בשפות שונות.

[ctx: Edit languages page: subtitle #3]
en: Flag:
he: דגל:

[ctx: Edit languages page: subtitle #3, description]
en: the flag to display next to the language (optional). You can either upload your own flag or use one of WPML's built in flag images.
he: הדגל שיש להציג ליד השפה (אוציונלי). ניתן להעלות דגלים משלך או להשתמש באחד הדגלים בהמובנים של WPML.

[ctx: Edit languages page: subtitle #4]
en: Default locale:
he: אזור בירת מחדל:

[ctx: Edit languages page: subtitle #4, description]
en: This determines the locale value for this language. You should check the name of WordPress localization file to set this correctly.
he: קובע את ערך האזור עבור שפה זו. יש לבדוק את שם קובץ הלוקליזציה של WordPress כדי להגדיר זאת נכון.

[ctx: Edit languages page: subtitle #5]
en: Encode URLs:
he: קודד כתובות URL:

[ctx: Edit languages page: subtitle #5, description]
en: yes/no, determines if URLs in this language are encoded or use ASCII characters (leave ‘no’ if you are not sure).
he: כן/לא, קובע אם כתובות URL בשפה זו יהיו מקודדות או ישתמשו בתווי ASCII (השאר 'לא' אם אינך בטוח).

[ctx: Edit languages page: subtitle #6, description]
en: the code Google expects for this language. The hreflang should contain at least the language code (usually, made of two letters), or, if you want to specify the country/region, it sould be the same information as the locale name, but in a slightly different format. If the locale for Canadian French is fr_CA, the corresponding hreflang would be fr-ca. Instead of an underscore, use a dash (-) and all letters should be lowercase.
he: הקוד ש-Google מצפה לו עבור שפה זו. על ה-hreflang להכיל לפחות את קוד השפה (לרוב, שתי אותיות), או, אם אתה רוצה לציין את הארץ/האזור, עליו לכלול את אותו מידע כמו שם האזור, אבל בפורמט קצת שונה. אם האזור עבור צרפתית קנדית הוא fr_CA, על ה-hreflang להיות fr-ca. במקום קו תחתי יש להשתמש במקף (-) ועל כל האותיות להיות קטנות..

en: Edit root page.
he: ערוף דף שורש.

en: Edit the %s translation
he: ערוך את התרגום ל-%s

en: Edit this page to add translations
he: ערוך דף זה כדי להוסיף תרגומים

en: Edit translation
he: ערוך תרגום

en: Editing language:
he: שפת עריכה:

en: Elements to include in the language switcher.
he: רכיבים שיש לכלול במעביר השפה.

en: Enable
he: הפעל

en: Enable Translation Feedback
he: אפשר משוב לתרגום

en: Enable Translation Feedback module
he: הפעל את המודול 'משוב על התרגום'

en: Enable cache for language switcher templates
he: הפעל מטמון עבור תבניות מעביר שפה

en: Encode URLs
he: כתובות URL מקודדות

en: Enter CSS to add to the page. This is useful when you want to add styling to the language switcher, without having to edit the CSS file on the server.
he: הזן CSS שיתווסף לדף. שימוש כשרוצים להוסיף סגנון למעביר השפה מבלי לערוך את קובץ ה-CSS בשרת.

en: Enter site key
he: הזן מפתח אתר

en: Enter textdomain:
he: הזן textdomain:

en: Enter the site key, from your wpml.org account, to receive automatic updates for WPML on this site.
he: הזן את מפתח האתר, מחשבון wpml.org, כדי לקבל עדכונים אוטומטיים עבור WPML באתר זה.

en: Enter the title of the widget or leave empty for no title.
he: הזן את כותרת האשף או השאר ריק כדי שלא תהיה כותרת.

en: Error
he: שגיאה

en: Error adding flag.
he: שגיאה בהוספת דגל.

en: Error adding native name.
he: שגיאה בהוספת שם מקור.

en: Error adding translation %s for %s.
he: שגיאה בהוספת תרגום %s עבור %s.

en: Error uploading flag file.
he: שגיאה בהעלאת קובץ דגל.

en: Error: Language not found.
he: שגיאה: השפה לא נמצאה.

en: Error: No custom field
he: שגיאה: אין שדה מותאם אישית

en: Error: Please activate WPML Translation Management plugin
he: שגיאה: הפעל את התוסף WPML Translation Management

en: Error: Please provide translation action
he: שגיאה: יש לספק פעולת תרגום

en: Error: Something is wrong with field value. Translation preferences can not be set.
he: שגיאה: משהו לא תקין בערך של השדה. לא ניתן להגדיר העדפות תרגום.

en: Error: This is a built in language. You can't delete it.
he: שגיאה: זו שפה מובנית. לא ניתן למחוק אותה.

en: Error: WPML Translation Management plugin not initiated
he: שגיאה: התוסף WPML Translation Management לא אותחל

en: Error: data not saved
he: שגיאה: הנתונים לא נשמרו

en: Experimental
he: ניסיוני

en: Expiration date for Translation Feedback module:
he: תאריך תפוגה עבור המודול 'משוב על התרגום':

en: Failed to update the feedback.
he: עדכון המשוב נכשל.

en: Failed to write file to disk.
he: הכתיבה לדיסק נכשלה.

en: Feedback
he: משוב

en: Feedback list navigation
he: ניווט ברשימת המשוב

en: Feedback:
he: משוב:

en: File extension not allowed.
he: אסור להשתמש בסיומת קובץ.

en: Finalizing upgrade...
he: מסיים שדרוג...

en: Find how you can update PHP.
he: גלה כיצד לעדכן את PHP.

en: Finish
he: סיים

en: Finished
he: הסתיים

en: First menu item
he: פריט תפריט ראשון

en: First page
he: דף ראשון

en: Fix WPML tables collation
he: תיקון איגוד טבלאות של WPML

en: Fix element_type collation
he: בטל סידור אלפביתי של element_type

en: Fix post type assignment for translations
he: קבע הקצאת סוג פוסט עבור תרגומים

en: Fix terms count
he: תקן ספירת מונחים

en: Fixes the collation of WPML tables in order to match the collation of default WP tables.
he: מתקן את האיגוד של טבלאות WPML כדי להתאים לאיגוד טבלאות ברירת מחדל של WP.

en: Fixes the collation of the element_type column in icl_translations in case this setting changed for your posts.post_type column.
he: מתקן את הסידור האלפביתי של העמודה element_type ב-icl_translations במקרה שהגדרה זו השתנתה עבור העמודה posts.post_type.

en: Flag
he: דגל

en: Flip Box: Button link
he: תיבת היפוך: קישור של לחצן

en: Flip Box: Button text
he: תיבת היפוך: טקסט לחצן

en: Flip Box: Description text side A
he: תיבת היפוך: טקסט תיאור צד א'

en: Flip Box: Description text side B
he: תיבת היפוך: טקסט תיאור צד ב'

en: Flip Box: Title text side A
he: תיבת היפוך: טקסט כותרת עליונה צד א'

en: Flip Box: Title text side B
he: תיבת היפוך: טקסט כותרת עליונה צד ב'

en: Footer language switcher
he: מעביר שפה בכותרת תחתית

en: For "%s"
he: עבור'%s'

en: For WPML components you can receive updates from your %s or automatically, after you register WPML.
he: עבור רכיבי WPML ניתן לקבל עדכונים מ-%s או באופן אוטומטי, לאחר רישום של WPML.

en: For advanced access or to completely uninstall WPML and remove all language information, use the %stroubleshooting%s page.
he: לגישה מתקדמת או כדי להסיר לחלוטין את ההתקנה של WPML ולהסיר את כל פרטי השפות, השתמש בדף %sפתרון בעיות%s.

en: For retrieving Installer debug information use the %s page.
he: לאחזור פרטי איתור באגים במתקין, השתמש בדף %s.

en: For retrieving debug information if asked by support person, use the %sdebug information%s page.
he: ככדי לשחזר פרטי איתור באגים כשאיש תמיכה מבקש זאת, השתמש בדף %sפרטי איתור באגים%s.

en: Form: Acceptance Text
he: טופס: טקסט קבלה

en: Form: Button text
he: טופס: טקסט לחצן

en: Form: Checkbox Options
he: טופס: אפשרויות תיבת סימון

en: Form: Email Content
he: טופס: תוכן דוא"ל

en: Form: Email from name
he: טופס: שם מאת בדוא"ל

en: Form: Email subject
he: טופס: נושא דוא"ל

en: Form: Email subject 2
he: טופס: נושא 2 של דוא"ל

en: Form: Error message
he: טופס: הודעת שגיאה

en: Form: Field HTML
he: טופס: שדה HTML

en: Form: Field label
he: טופס: תווית שדה

en: Form: Field placeholder
he: טופס: מציין מקום שדה

en: Form: Invalid message
he: טופס: הודעת אי-חוקיות

en: Form: Redirect to URL
he: טופס: הפניה מחדש לכתובת URL

en: Form: Required message
he: טופס: הודעת נחיצות

en: Form: Success message
he: טופס: הודעת הצלחה

en: Form: name
he: טופס: שם

en: Get personalized instructions for translating this site. You will also have access to WPML-users support.
he: קבל הוראות מותאמות אישית לתרגום אתר זה. תהיה לך גם גישה לתמיכת המשתמשים של WPML.

en: Get translation instructions
he: קבל הוראות תרגום

en: Get your site-key for %1$s. If you already have a key, get it from %2$s. Otherwise, %3$s
he: קבל את מפתח האתר עבור %1$s. אם כבר יש לך מפתח, קבל אותו מ-%2$s. אחרת, %3$s

en: Getting started guide
he: מדריך תחילת עבודה

en: Go to WPML Network settings.
he: עבור אל הגדרות הרשת של WPML.

en: Go to previous page
he: עבור לדף הקודם

en: Go to the first page
he: עבור לדף הראשון

en: Go to the last page
he: עבור לדף האחרון

en: Go to the next page
he: עבור לדף הבא

en: Good news! Your site has no orphan comments.
he: חדשות טובות! אין באתר שלך תגובות יתומות.

en: Got it
he: קיבלתי

en: Gray
he: אפור

en: Group does not exist.
he: קבוצה לא קיימת.

en: HTML file
he: קובץ HTML

en: HTTP code: %s (%s)
he: קוד HTTP: %s (%s)

en: Heading
he: כותרת

en: Heading: Link
he: כותרת: קישור

en: Heading: Link URL
he: כותרת: כתובת URL לקישור

en: Headline text content
he: תוכן טקסט כותרת ראשית

en: Hidden languages:
he: שפות נסתרות:

en: Hide
he: הסתר

en: Hide language switchers on the root page
he: הסתר מעבירי שפה בדף השורש

en: Hide languages
he: הסתר שפות

en: Hide system fields
he: הסתר שדות מערכת

en: Hide this notice.
he: הסתר הודעה זו.

en: Hierarchy Synchronization
he: סנכרון היררכיות

en: High priority
he: עדיפות גבוהה

en: Hover
he: רחף

en: How to fix
he: כיצד לתקן

en: How to handle languages without translation
he: כיצד לטפל בשפות ללא תרגום

en: How to handle media for new content:
he: כיצד לטפל במדיה עבור תוכן חדש:

en: How to translate
he: כיצד לתרגם

en: How to translate Gutenberg content
he: כיצד לתרגם תוכן של Gutenberg

en: I am about to reset all translation and language data.
he: אני עומד לאפס את כל נתוני התרגום והשפה.

en: I can see a lot of language errors
he: אני רואה הרבה שגיאות לשוניות

en: I can't understand anything
he: אני לא מבין כלום

en: I will add it manually (%1sinstructions%2s)
he: אני אוסיף ידנית (%1sהוראות%2s)

en: I will clear the cache manually after translating strings
he: אני אנקה את המטמון ידנית לאחר תרגום מחרוזות

en: Icon Box: Description text
he: תיבת סמלים: טקסט תיאור

en: Icon Box: Link
he: תיבת סמלים: קישור

en: Icon Box: Title text
he: תיבת סמלים: טקסט כותרת עליונה

en: Icon List: Link URL
he: רשימת סמלים: כתובת URL לקישור

en: Icon List: Text
he: רשימת סמלים: טקסט

en: Icon link
he: קישור סמל

en: Icon style:
he: סגנון סמל:

en: Icon: Link
he: סמל: קישור

en: Icon: Link URL
he: סמל: כתובת URL של קישור

en: Icon: Text
he: סמל: טקסט

en: If some content appears gone, it might be because you switched the site's default language from %s to %s.
he: אם חלק מהתוכן נעלם, ייתכן שהדבר נובע משינוי שפת ברירת המחדל של האתר מ-%s ל-%s.

en: If you are a human, do not fill in this field.
he: אם אתה אדם, אל תמלא שדה זה.

en: If you are using the Advanced Translation Editor, you will lose the translations that are in progress, as well as the existing translation memory and glossary. You will also lose access to purchases, invoices, and history related to your work with the Advanced Translation Editor.
he: אם אתה משתמש ב'עורך תרגום מתקדם', תאבד את התרגומים שנמצאים בביצוע, וכן את זיכרון התרגום והמילון שבשימוש. תאבד גם את הגישה לרכישות, לחשבוניות ולהיסטוריה הקשורים לעבודתך עם 'עורך תרגום מתקדם'.

en: If you don't have a WPML.org account or a valid subscription, you can %spurchase%s one and get later upgrades, full support and 30 days money-back guarantee.
he: אם אין לך חשבון WPML.org או מינוי בתוקף, ניתן %sלרכוש%s אחד ולקבל עדכונים מאוחרים יותר, תמיכה מלאה והבטחה להחזר כספי תוך 30 יום.

en: If you have already purchased or renewed your subscription and you can still see this message, please revalidate your subscription
he: אפ כבר רכשת מינוי או חידשת מינוי קיים ואתה עדיין ראוה הודעה זו, אמת מחדש את המינוי.

en: Image Box: Description text
he: תיבת תמונות: טקסט תיאור

en: Image Box: Link
he: תיבת תמונות: קישור

en: Image Box: Title text
he: תיבת תמונות: טקסט כותרת עליונה

en: Image: Caption
he: תמונה: כתובית

en: Image: Link URL
he: תמונה: כתובת URL לקישור

en: In order to see the products information, please run the %smanual updates check%s to initialize the products list or (temporarily) remove the above code.
he: כדי לראות את פרטי המוצרים, הרץ את %sבדיקת עדכונית ידנית%s כדי לאתחל את רשימת המוצרים או להסיר (באופו זמני) את הקוד שלעיל.

en: In progress
he: מתבצע

en: In this version of WPML, you can give your taxonomy terms the same name across multiple languages. You need to update %d taxonomy terms on your website so that they display the same name without any language suffixes.
he: בגרסה זו של WPML, ניתן לתת למונחי הטקסונומיה את אותו שם במספר שפות. יהיה עליך לעדכן %d מונחי טקסונומיה באתר כדי לשהם יציגו את אותו שם ללא קידומות שפה.

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Incorrect setup
he: התקנה שגויה

en: Individual components
he: רכיבים נפרדים

en: Info
he: מידע

en: Insert your key and activate automatic updates:
he: הכנס את המפתח והפעל עדכונים אוטומטיים:

en: Install
he: התקן

en: Installed
he: מותקן

en: Installer Log
he: יומן המתקין

en: Installer Support
he: תמיכה במתקין

en: Installer System Status
he: סטטוס מערכת מתקין

en: Installer cannot contact our updates server to get information about the available products and check for new versions. If you are seeing this message for the first time, you can ignore it, as it may be a temporary communication problem. If the problem persists and your WordPress admin is slowing down, you can disable automated version checks. Add the following line to your wp-config.php file:
he: Installer לא יכול ליצור קשר עם שרת העדכונים שלנו על-מנת לקבל מידע לגבי המוצרים הזמינים ולבדוק האם ישנן גרסאות חדשות. אם זו הפעם הראשונה שאתה רואה הודעה זו, ניתן להתעלם ממנה, שכן היא עשויה להיות בעיית תקשורת זמנית. אם הבעיה ממשיכה ומנהל של  WordPress מאט, ניתן להשבית בדיקות גרסה אוטומטיות. הוסף את השורה הבאה לקובץ wp-config.php:

en: Installer cannot display the products information because the automatic updating for %s was explicitly disabled with the configuration below (usually in wp-config.php):
he: המתקין לא יכול להציג את פרטי המוצר מכיוון שעדכונים אוטומטיים עבור %s הושבתו באופן מפורש באמצעות התצורה שלהלן (בדרך כלל בקובץ wp-config.php):

en: Installing %s
he: מתקין את %s

en: Integration WPML with ElasticPress
he: אינטגרציה של WPML עם ElasticPress

[ctx: Integration requirement notice title for translation editor: enable action]
en: Enable it now
he: הפעל עכשיו

en: Invalid character in language code.
he: תווים לא חוקיים בקוד השפה.

en: Invalid language code
he: קוד שפה לא חוקי

en: Invalid nonce.
he: nonce לא חוקי.

en: Invalid product
he: מוצר לא חוקי

en: Invalid request!
he: בקשה לא חוקית!

en: Invalid site key for the current site.
he: מפתח אתר לא חוקי לאתר הנוכחי.

en: Invalid site key for the current site. If the error persists, try to un-register first and then register again with the same site key.
he: מפתח אתר לא חוקי עבור האתר הנוכחי. אם הבעיה ממשיכה, ראשית נסה לבטל את הרישום ולאחר מכן הירשם שוב עם אותו מפתח אתר.

en: Issue tracking in %s
he: מעקב בעיות ב-%s

en: Issues with translations
he: בעיות עם תרגומים

en: It could be improved
he: ניתן לשיפור

en: It is OK
he: הוא בסדר

en: It is perfect!
he: הוא מושלם!

en: It looks like languages per directories will not function.
he: נראה כי 'כל שפה בספרייה' לא יעבוד.

en: It looks like the %1$s extension, which is required by WPML, is not installed. Please refer to this link to know how to install this extension: %2$s.
he: נראה שההרחבה %1$s, הנחוצה ל-WPML, אינה מותקנת. עיין בקישור הבא כדי לקבל מידע לגבי אופן ההתקנה של הרחבה זו: %2$s.

en: Item cannot be added (parent not translated)
he: לא ניתן להוסיף את הפריט (ההורה לא תורגם)

en: Item changed position
he: הפריט שינה מיקום

en: Item will be added
he: ייתווסף פריט

en: Item will be copied
he: הפריט יועתק

en: Item will be removed
he: יימחק פריט

en: Job removed
he: המשימה הוסרה

en: Label translation
he: תרגום תוויות

en: Language
he: שפה

en: Language Switcher
he: מעביר שפה

en: Language URL format
he: תבנית כתובת URL לשפה

en: Language filtering for AJAX operations
he: סינון שפה עבור פעולות AJAX

en: Language menu items style:
he: סגנון פריטי תפריט שפה:

en: Language name
he: שם השפה

en: Language name added as a parameter
he: שם שפה נוסף כפרמטר

en: Language name in current language
he: שם השפה בשפה הנוכחית

en: Language of this %s
he: השפה של %s זה

en: Language suffixes were removed from the selected terms.
he: קידומות שפה הוסרו מהמונחים שנבחרו.

en: Language switcher colors
he: צבעי מעביר שפה

en: Language switcher options
he: אפשרויות מעביר שפה

[ctx: Language switcher preview]
en: Action
he: פעולה

[ctx: Language switcher preview]
en: Actions
he: פעולות

[ctx: Language switcher preview]
en: Position
he: מיקום

[ctx: Language switcher preview]
en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Language switcher style:
he: סגנון מעביר השפה:

en: Languages
he: שפות

en: Last Update Time could not be determined
he: לא ניתן לקבוע 'שעת עדכון אחרונה'

en: Last checked on %s
he: נבדק לאחורנה ב-%s

en: Last menu item
he: פריט תפריט אחרון

en: Last page
he: דף אחרון

en: Later in the head section (priority %d)
he: מאוחר יותר במקטע הכותרת (עדיפות %d)

en: Learn more
he: לפרטים נוספים

en: Learn more about passing data between domains
he: למידע נוסף על העברת נתונים בין דומיינים

en: Learn more about translation feedback
he: למד עוד על משוב לתרגום

en: Learn more: %s
he: למידע נוסף: %s

en: Leave the text box to auto-save
he: השאר את תיבת הטקסט כדי לבצע שמירה אוטומטית

en: Legend:
he: מקרא:

en: Let's get it working for you. Please contact %1sWPML support%2s and give them the following error details:
he: בוא נגרום לזה לעבוד. צור קשר עם %1sהתמיכה של WPML%2s וספק להם את פרטי השגיאה הבאים:

en: Link to home of language for missing translations
he: עבור תרגומים חסרים, קשר לדף הבית של השפה

en: Links to translation of posts
he: קישורים לתרגומי פוסטים

en: List of languages
he: רשימת שפות

en: Loading
he: טוען

en: Loading ...
he: טוען...

en: Loading Language Data for {post_name}
he: טוען נתוני שפה עבור {post_name}

en: Localization options
he: אפשרויות לוקליזציה

en: Log is empty
he: היומן ריק

en: Login: Button text
he: כניסה: טקסט לחצן

en: Login: Password label
he: כניסה: תווית סיסמה

en: Login: Password placeholder
he: כניסה: מציין מקום סיסמה

en: Login: User label
he: כניסה: תווית משתמש

en: Login: User placeholder
he: כניסה: מציין מקום משתמש

en: Main Page (no parent)
he: דף ראשי (אין הורה)

en: Make %s the original language for this %s
he: הפוך את %s לשפת המקור עבור %s זה

en: Make '%s' appear as translated
he: גרום ל-'%s' להיראות מתורגם

en: Make '%s' translatable
he: הפוך את '%s' לניתן לתרגום

en: Make themes work multilingual
he: גרום לערכות עיצוב להיות רב-לשוניות

en: Manage Languages
he: נהל שפות

en: Manage Media translation
he: ניהול תרגום מדיה

en: Manage Navigation
he: נהל ניווט

en: Manage Sticky Links
he: נהל קישורים דביקים

en: Manage String Translation
he: נהל תרגום מחרוזות

en: Manage Support
he: נהל תמיכה

en: Manage Taxonomy Translation
he: נהל תרגום טקסונומיות

en: Manage Theme and Plugin localization
he: נהל לוקליזציה של ערכות עיצוב ותוספים

en: Manage Translation Analytics
he: Manage נהל ניתוח תרגום

en: Manage Translation Management
he: נהל את 'ניהול התרגום'

en: Manage Troubleshooting
he: ניהול פתרון בעיות

en: Manage WPML Menus Sync
he: נהל סנכרון תפריטי WPML

en: Manage WooCommerce Multilingual
he: נהל את WooCommerce Multilingual

en: Map: Address
he: מפה: כתובת

en: Mark as fixed
he: סמן כתוקן

en: Mark as new
he: סמן כחדש

en: Mature
he: בוגר

en: Max execution time
he: זמן ריצה מקסימלי

en: Max input vars
he: מקסימום משתני קלט

en: Max memory limit
he: מקסימום מגבלת זיכרון

en: Media Translation Documentation
he: תיעוד של Media Translation

en: Media attachments
he: קובצי מדיה מצורפים

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Memory usage
he: שימוש בזיכרון

en: Menu
he: תפריט

en: Menu Anchor
he: עוגן תפריט

en: Menu Option: auto_add
he: אפשרות תפריט: auto_add

en: Menu Options will be updated
he: 'אפשרויות תפריט' יעודכנו

en: Menu language switcher
he: מעביר שפה בתפריט

en: Menu synchronization will sync the menu structure from the default language of %s to the secondary languages.
he: סנכרון תפריטים ישנכרן את מבנה התפריטים משפת ברירת המחדל של %s לשפות המשניות.

en: Menu(s) syncing complete.
he: סנכרון התפריטים הושלם.

en: Messages and notifications
he: הודעות והתראות

en: Minimum WPML requirements
he: דרישות מינימום עבור WPML

en: Missing a temporary folder.
he: חסרה תיקייה זמנית.

en: Missing key "%s".
he: מפתח חסר '%s'.

en: Missing post ID
he: חסר מזהה פוסט

en: Missing site key.
he: מפתח אתר חסר.

en: Missing step
he: שלב חסר

en: Modal content
he: תוכן מודלי

en: Move to trash
he: העבר לפח האשפה

en: Multilingual Content Setup
he: הגדרת תוכן רב-לשוני

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: first part]
en: Multilingual WordPress
he: WordPress רב-לשוני

[ctx: Multilingual WordPress with WPML: second part]
en: with WPML
he: עם WPML

en: Multiple options
he: אפשרויות מרובות

en: Multisite
he: ריבוי אתרים

en: Name
he: שם

en: Native language name
he: שם שפת מקור

en: Navigation
he: ניווט

en: Need help with how to translate?
he: זקוק לעזרה לגבי כיצד לתרגם?

en: Needs update
he: זקוק לעדכון

en: Network settings
he: הגדרות רשת

en: Never show this
he: לעולם אל תציג זאת

en: New
he: חדש

en: New Menu Language Switcher
he: מעביר שפה חדש בתפריט

en: New Widget Area language switcher
he: מעביר שפה חדש לאזור וידג'טים

en: Next
he: הבא

en: Next >>>
he: הבא >>>

en: Next Label
he: התווית הבאה

en: Next page
he: הדף הבא

en: No
he: לא

en: No %1$s found.
he: לא נמצא %1$s.

en: No Batch
he: אין אגד

en: No Translation requests selected.
he: לא נבחרו בקשות תרגום.

en: No errors were found in the assignment of post types.
he: לא נמצאו שגיאות בהקצאת סוגי פוסטים.

en: No feedback found.
he: לא נמצא משוב.

en: No file was uploaded.
he: לא הועלה קובץ.

en: No menus found
he: לא נמצאו תפריטים

en: No posts found
he: לא נמצאו פוסטים

en: No repositories defined.
he: לא הוגדרו מאגרים.

en: No such post for ID = %d
he: אין פוסט עבור מזהה = %d

en: No translator available for this language pair.
he: אין מתרגם זמין עבור זוג שפות זה.

en: No worries, the full functionality is preserved in WPML String Translation.
he: אל דאגה, כל הפונקציונליות נשמרת ב-WPML String Translation.

en: Normal
he: רגיל

en: Not available
he: לא זמין

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Not translatable
he: לא ניתן לתרגום

en: Not translated
he: לא תורגם

en: Not valid
he: בלתי-חוקי

en: Note: Custom taxonomies and custom fields are shared across different post types.
he: הערה: טקסונומיות מותאמות אישית ושדות מותאמים אישית משותפים לסוגי פוסטים שונים.

en: Note: WPML must be activated on the primary site or must be network activated.
he: הערה: WPML חייב להיות מופעל על האתר הראשי או מופעל ברשת.

en: Note: auto-adjust IDs will increase the number of database queries for your site.
he: הערה: כוונון אוטומטי של מזהים יגדיל את מספר שאילתות מסד הנתונים באתר שלך.

en: Note: if you edited the custom post declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
he: הערה: אם ערכת את הצהרת הפוסט המותאמת אישית, ייתכן שתצטרך להגדיר מחדש את WPML כדי לסמן אותה כניתנת לתרגום.

en: Note: if you edited the custom taxonomy declaration you may need to re-configure WPML to mark it as translatable.
he: ערה: אם ערכת את הצהרת הטקסונומיה המותאמת אישית, ייתכן שתצטרך להגדיר מחדש את WPML כדי לסמן אותה כניתנת לתרגום.

en: Nothing Found Message
he: הודעת שום דבר לא נמצא

en: Nothing Sync
he: שום דבר לא הסתנכרן

en: Nothing to configure.
he: אין למה להגדיר תצורה.

en: Nothing to sync.
he: אין מה לסנכרן.

en: Notice does not exist.
he: ההודעה לא קיימת.

en: Notice does not exists.
he: ההודעה אינה קיימת.

en: Number Counter: Number Prefix
he: מונה מספרים: קידומת מספר

en: Number Counter: Number Suffix
he: מונה מספרים: סיומת מספר

en: Number Counter: Text after number
he: מונה: טקסט אחרי המספר

en: Number Counter: Text before number
he: מונה: טקסט לפני המספר

en: OK
he: אישור

en: OTGS Installer
he: מתקין OTGS

en: Ok
he: אישור

en: Old Name
he: שם ישן

en: One more step before you can translate on %s
he: עוד שלב אחד לפני שתוכל לתרגם ב-%s

en: Only translated blog posts (never display posts from the default language on translation languages)
he: רק פוסטים מתורגמים מהבלוג (לעולם אל תציג פוסטים משפת ברירת המחדל בשפות מתורגמות)

en: Operate WooCommerce Multilingual. Everything on WCML except the settings tab.
he: הפעל את WooCommerce Multilingual. כל מה שב-WCML למעט הכרטיסייה 'הגדרות'.

en: Operation complete!
he: הפעולה הושלמה!

en: Optional
he: אופציונלי

en: Order of languages
he: סדר שפות

en: Original language
he: שפה מקורית

en: Original post:
he: פוסט מקורי:

en: Original term
he: מונח מקורי

en: Original:
he: מקורי.

en: Other language background color
he: צבע רקע שפה אחרת

en: Other language font color
he: צבע גופן שפה אחרת

en: Overwrite existing translations
he: החלף תרגומים קיימים

en: Overwrite with %s content.
he: החלף עם התוכן של %s.

en: PHP %1$s and above are recommended. PHP %2$s is the minimum requirement.
he: PHP %1$s ומעלה מומלצת. PHP %2$s היא דרישת המינימום.

en: Page builders options
he: אפשרויות לבוני דפים

en: Pass arguments via GET (the url)
he: העבר ארגומנטים באמצעות GET (כתובה ה-URL)

en: Pass arguments via POST
he: העבר ארגומנטים באמצעות POST

en: Pass session arguments between domains through the language switcher
he: העבר ארגומטים של ההפעלה בין דומיינים באמצעות מעביר השפה

en: Path
he: נתיב

en: Photo: Link
he: תמונה: קישור

en: Placeholder
he: מציין מקום

en: Please give some examples of errors and how would you improve them:
he: ספק דוגמאות לשגיאות וכיצד לשפר אותן:

en: Please go to the %1$s page and click on "%2$s" to fix this problem.
he: עבור אל הדף %1$s ולחץ על'%2$s' כדי לתקן בעיה זו.

en: Please go to the %sPlugins%s page and enable the WPML Multilingual CMS plugin before trying to configure the plugin.
he: עבור אל הדף %sתוספים%s והפעל את התוסף WPML Multilingual CMS לפני הגדרת התצורה שלו.

en: Please log-out and login again in order to be able to access the admin features in all language domains.
he: צא והיכנס שוב על-מנת שתוכל לגשת לתכונות הניהול בכל הדומיינים של השפות

en: Please make backup of your database before using this.
he: צור גיבוי למסד הנתונים לפני שתשתמש בזה.

en: Please make sure that you've saved all the changes. We will have to reload the page.
he: ודא ששמרת את כל השינויים. עלינו לטעון מחדש את הדף.

en: Please make sure to save your post, if you've made any change, before proceeding with this action!
he: אם ביצעת שינויים, הקפד לשמור את הפוסט שלך לפני שתבצע פעולה זו!

en: Please note that all translations you have sent to remote translation services will be lost if you reset WPML's data. They cannot be recovered later.
he: שים לב שכל התרגומים ששלחת לשירותי תרגום מרוחקים יאבדו אם תאפס את הנתונים של WPML. לא יהיה ניתן לשחזר אותם מאוחר יותר.

en: Please note that currently, you can translate the slugs of taxonomy terms but it is not possible to %s.
he: שים לב שכרגע ניתן לתרגם את הזיהויים של מונחי טקסונומיה אבל לא ניתן ל-%s.

en: Please note that the site key is case sensitive.
he: שים לב שמפתח האתר תלוי רישיות.

en: Please note: language codes cannot be changed after adding languages. Make sure you enter the correct code.
he: שים לב: לא ניתן לשנות קוד שפה לאחר הוספת שפה. ודא שאתה מזין את הקוד הנכון.

en: Please provide a short description of the website so that translators know what background is required from them.
he: ספק תיאור קצר של האתר כדי שהמתרגמים ידעו איזה רקע נדרש מהם.

en: Please rate this translation:
he: דרג תרגום זה:

en: Please save the settings first by clicking Save.
he: ראשית שמור את ההגדרות על-ידי לחיצה על 'שמור'.

en: Please select what to show for the root url.
he: בחר מה להראות עבור כתובת ה-URL של השורש.

en: Please update all components which you are using.
he: עדכן את כל הרכיבים שבהם אתה משתמש

en: Please, enter required data.
he: הזן נתונים נדרשים.

en: Please, enter valid data.
he: הזן נתונים חוקיים.

en: Plugin
he: תוסף

en: Plugin Name
he: שם תוסף

en: Plural
he: רבים

en: Position of hreflang links
he: מיקום קישורי hreflang

en: Position of link(s):
he: מיקום הקישורים:

en: Position:
he: מיקום:

en: Post Types Translation
he: תרגום סוגי פוסטים

en: Post not found
he: הפוסט לא נמצא

en: Post type and source language assignment have been fixed for
he: הקצאת סוג הפוסט ושפת המקור נקבעו עבור

en: Post types
he: סוגי פוסטים

en: Post without a title
he: פוסט ללא כותרת

en: Posts Slider: More Link Text
he: סרגל פוסטים: עוד טקסט קישור

en: Posts and pages synchronization
he: סנכרון פוסטים ודפים

en: Posts: Button Text
he: פוסטים: טקסט לחצן

en: Posts: Cards Read more text
he: פוסטים: 'קרא כרטיסים - טקסט קלאסי

en: Posts: Classic Read more text
he: פוסטים: 'קרא עוד' - טקסט קלאסי

en: Posts: More Link Text
he: פוסטים: עוד טקסט קישור

en: Posts: Next Label
he: פוסטים: התווית הבאה

en: Posts: No Results Message
he: פוסטים: אין הודעת תוצאות

en: Posts: Previous Label
he: פוסטים: התווית הקודמת

en: Posts: Terms Label
he: פוסטים: תווית מונחים

en: Preferences saved.
he: ההעדפות נשמרו.

en: Preserve URL arguments
he: שמר ארגומנטים לכתובת URL

en: Preserving URL arguments
he: שימור ארגומנים של כתובת URL

en: Preview update failed
he: עדכון תצוגה מקדימה נכשל

en: Previous Label
he: תווית קודמת

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Price Table: Button link
he: טבלת מחירים: קישור לחצן

en: Price Table: Button text
he: טבלת מחירים: טקסט לחצן

en: Price Table: Footer additional info
he: טבלת מחירים: מידע נוסף בכותרת תחתית

en: Price Table: Heading
he: טבלת מחירים: כותרת

en: Price Table: Period
he: טבלת מחירים: תקופה

en: Price Table: Ribbon title
he: טבלת מחירים: כותרת עליונה של סרט

en: Price Table: Sub heading
he: טבלת מחירים: כותרת משנה

en: Price list: title
he: מחירון: כותרת עליונה

en: Price table: text
he: טבלת מחירים: טקסט

en: Pricing list: description
he: רשימת תמחור: תיאור

en: Pricing list: link
he: רשימת תמחור: קישור

en: Pricing table: Button link
he: טבלת תמחור: קישור לחצן

en: Pricing table: Button text
he: טבלת תמחור: טקסט לחצן

en: Pricing table: Duration
he: טבלת תמחור: משך

en: Pricing table: Feature
he: טבלת תמחור: תכונה

en: Pricing table: Price
he: טבלת תמחור: מחיר

en: Pricing table: Title
he: טבלת תמחור: כותרת עליונה

en: Privacy and data usage policy
he: מדיניות פרטיות ושימוש בנתונים

en: Private
he: פרטי

en: Processing translations...
he: מעבד תרגומים...

en: Production
he: ייצור

en: Progress: Inner text
he: התקדמות: טקסט פנימי

en: Progress: Title
he: התקדמות: כותרת עליונה

en: Quote content
he: תוכן הציטוט

en: Quote: cite content
he: ציטוט: צטט תוכן

en: Rate translation
he: דרג תרגום

en: Rate translation of this page
he: דרג את תרגום הדף

en: Rating
he: דירוג

en: Rating:
he: דירוג:

en: Read how this works
he: קרא כיצד זה פועל

en: Redirect visitors based on browser language only if translations exist
he: נווט מחדש מבקרים על סמך שפת הדפדפן רק אם קיימים תרגומים

en: Refresh
he: רענן

en: Register
he: הירשם

en: Register %s
he: רשום את %s

en: Registered
he: רשום

en: Registration
he: רישום

en: Registration is free and only takes a minute.
he: ההרשמה חינם ואורכת רק דקה.

en: Release notes
he: הערות מוצר

en: Released
he: שוחרר

en: Remember my preference.
he: זכור את ההעדפה שלי.

en: Remember visitors' language preference for %s hours (please enter 24 or multiples of it).
he: זכור את העדפות השפה של אורחים למשך %s שעות (הזן 24 או כפולות של המספר).

en: Remind me again in 4 weeks.
he: הזכר לי שוב עוד 4 שבועות.

en: Remind me later
he: הזכר לי מאוחר יותר

en: Remote XML Config Log
he: יומן תצורה של XML מרוחק

en: Remove %s
he: הסר את %s

en: Remove all messages and notifications
he: הסר את כל ההודעות וההתראות

en: Remove all messages and notifications, for all users.
he: הסר את כל ההודעות וההתראות עבור כל המשתמשים

en: Remove comments that don't match the content's language
he: הסר תגובות שאינן מתאימות לשפת התוכן

en: Remove current site key (%s)
he: הסר מפתח אתר נוכחי (%s)

en: Remove debug logs of String Translation cache
he: הסר יומני איתור באגים של מטמון תרגום המחרוזות

en: Remove ghost entries from the translation tables
he: הסר כניסות צללים מטבלאות התרגום

en: Remove language suffixes from taxonomy names.
he: הסר סיומות שפה משמות טקסונומיה.

en: Remove the 'filter_var' string from the 'disable_functions' directive or...
he: להסיר את המחרוזת 'filter_var' מההנחיה 'disable_functions' directive או...

en: Removes entries from the WPML tables that are not linked properly. Cleans the table off entries left over upgrades, bug fixes or undetermined factors.
he: מסירה מטבלאות WPML את הכניסות שאינן מקושרות כהלכה. מנקה מהטבלה את שאריות הכניסות שנותרו אחרי שדרוגים, תיקוני באגים או כתוצאה מגורמים אחרים.

en: Removes invalid rows stored in option and hide admin notice.
he: מסיר שורות לא חוקיות המאוחסנות באפשרות ומסתיר הודעות מנהל.

en: Rename label to %s
he: שנה את שם התווית ל-%s

en: Renew %s
he: חדש את %s

en: Replied
he: השיב

en: Reply to admin
he: השב למנהל המערכת

en: Reply to admin:
he: השב למנהל המערכת:

en: Reply to translator
he: השב למתרגם

en: Reply to translator:
he: השב למתרגם:

en: Report to
he: דווח ל-

en: Reporting to
he: מדווח ל-

en: Reporting to wpml.org
he: מדווח ל-wpml.org

en: Request Arguments
he: ארגומנטים לבקשה

en: Request URL
he: כתובת URL לבקשה

en: Required PHP Libraries
he: ספריות PHP נדרשות

en: Reset
he: אפס

en: Reset and deactivate WPML
he: אפס את WPML והשבת אותו

en: Reset languages
he: אפס שפות

en: Reset settings
he: אפס הגדרות

en: Response
he: תגובה

en: Restore
he: שחזר

en: Restore default
he: שחזר ברירת מחדל

en: Restore dismissed and hidden messages and notifications.
he: שחזר הודעות והתראות שבוטלו והוסתרו.

en: Restore messages and notification
he: שחזר הודעות והתראה

en: Resume Upgrade Process
he: המשך את תהליך השדרוג

en: Retry
he: נסה שוב

en: Return to the plugins page
he: חזור לדף התוספים

en: Return to the updates page
he: חזור לדף העדכונים

en: Revalidate subscription
he: אמת מחדש את המינוי

en: Review
he: בדיקה

en: Reviewed by:
he: נבדק על-ידי:

en: Run Upgrade Process
he: הפעל את תהליך השדרוג

en: Running now batch #%d
he: כרגע רצה אצווה #%d

en: SEO Options
he: אפשרויות SEO

en: Save
he: שמור

en: Scanning Results
he: סורק תוצאות

en: Scanning now, please don't close this page.
he: סורק עכשיו, אל תסגור דף זה.

en: Search
he: חפש

en: Search Dropdown: placeholder
he: תפריט נפתח לחיפוש: מציין מקום

en: Search Inline: placeholder
he: חיפוש מובנה: מציין מקום

en: Search Modal: placeholder
he: חיפוש מודאלי: מציין מקום

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
he: תוצאות חיפוש עבור &#8220;%s&#8221;

en: Select All
he: בחר הכול

en: Select Language
he: בחר שפה

en: Select Validation
he: בחר אימות

en: Select a preset
he: בחר קבוע מוגדר מראש

en: Select bulk action
he: בחר פעולה בצובר

en: Select how to display the language switcher in the menu. Choose "List of languages" to display all the items at the same level or "Dropdown" to display the current language as parent and other languages as children.
he: בחר כיצד להציג את מעביר השפה בתפריט. בחר 'רשימת שפות' כדי להציג את כל הפריטים באותה רמה או 'נפתח' כדי להציג את השפה הנוכחית כהורה ואת שאר השפות כבנים.

en: Select the languages to enable for your site (you can also add and remove languages later).
he: בחר את השפות להפעלה באתר שלך (תוכל גם להוסיף ולהוריד שפות מאוחר יותר).

en: Select the menus, in which to display the language switcher.
he: בחר את התפריטים שבהם יוצג מעביר השפה.

en: Select the position to display the language switcher in the menu.
he: בחר את המיקום להצגת מעביר השפה בתפריט.

en: Select the position to display the post translations links.
he: בחר את המיקום להצגת הקישורים של תרגומי הפוסט.

en: Select the style of the language switcher.
he: בחר את סגנון מעביר השפה.

en: Select the taxonomy to translate:
he: בחר את הטקסונומיה לתרגום:

en: Select the widget area where to include the language switcher.
he: בחר את הווידג'ט שיכלול את מעביר השפה.

en: Select this option if your theme or plugins use AJAX operations on the front-end, that WPML needs to filter. WPML will set a cookie using JavaScript which will allow it to return the correct content for AJAX operations.
he: בחר אפשרות זו אם ערכת העיצוב או התוספים משתמשים בפעולות AJAX בממשק הקצה, ש-WPML צריך לסנן. WPML יגדיר קובץ cookie באמצעות JavaScript שיאפשר לו להחזיר את התוכן הנכון עבור פעולות AJAX.

en: Select your language:
he: בחר את השפה שלך:

en: Send
he: שלח

en: Send theme and plugins information, in order to get faster support and compatibility alerts
he: שלח פרטי ערכת עיצוב ותוספים כדי לקבל תמויכה מהירה יותר והתראות תאימות

en: Send to translation the content of raw HTML cells
he: שלח לתרגום את התוכן של שדות HTML גולמיים.

en: Send to translator
he: שלח למתרגם

en: Sent to translation service
he: נשלח לשירות תרגומים

en: Sent to translator
he: נשלח למתרגם

en: Set admin language as editing language.
he: הגדר את שפת מנהל המערכת להיות כמו שפת העריכה.

en: Set language information
he: הגדר מידע אודות שפה

en: Set language information for existing media
he: הגדר שפה עבור פריטי מדיה קיימים

en: Set media languages
he: הגדר שפות מדיה

en: Set page parent for translation according to page parent of the original language
he: הגדר את הורה הדף לתרגום לפי הורה הדף של שפת המקור

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done
he: בוצע חלקית

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: Partially done.
he: בוצע חלקית.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: There might be more content to fix: please repeat the process.
he: ייתכן שיש תוכן נוסף לתיקון: חזור על התהליך.

[ctx: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated]
en: translation jobs updated
he: משימות התרגום עודכנו

en: Sets the translation status to DUPLICATE in the icl_translation_status table, for posts that are marked as duplicated.
he: מגדיר את סטטוס התרגום להיות DUPLICATE בטבלה icl_translation_status table, עבור פוסטים שמסומנים כמשוכפלים.

en: Setting language to media. %d left
he: מגדיר שפה למדיה. נותרו %d

en: Setting language to media: done!
he: מגדיר שפה למדיה: בוצע!

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings saved
he: ההגדרות נשמרו

en: Settings updated
he: ההגדרות עודכנו

en: Setup WPML
he: הגדר את WPML

en: Show
he: הצג

en: Show Translation Feedback module for these languages:
he: הצג מודול 'משוב על התרגום' עבור השפות הבאות:

en: Show content in:
he: הצג תוכן ב:

en: Show details
he: הצג פרטים

en: Show language switcher in footer
he: הצג את וידג'ט העברת השפה בכותרת התחתית

en: Show links above or below posts, offering them in other languages
he: הצג קישורים מעל או מתחת לפוסטים, המציעים אותם בשפות אחרות

en: Show on the left side of the screen
he: הצג מצד שמאל של המסך

en: Show on the right side of the screen
he: הצג מצד ימין של המסך

en: Show system fields
he: הצג שדות מערכת

en: Show this notice.
he: הצג הודעה זו.

en: Showing content in:
he: מציג תוכן ב:

en: Since WPML 3.6.0, the language switchers are not using CSS IDs and the CSS classes have changed. This was required to fix some bugs and match the latest standards. If your theme or your custom CSS is not relying on these old selectors, it's recommended to skip the backwards compatibility. However, it's still possible to re-activate this option later.
he: החל מ-WPML 3.6.0, מעבירי השפות לא משתמשים במזהיי CSS ומחלקות ה-CSS השתנו. דבר זה היה נדרש  על-מנת לתקן מספר באדים ולהתאים לתקנים האחרונים. אם ערכת העיצוב או ה-CS המותאמים אישית לא מסתמכת על בוררים ישנים אלה, מומלץ לדלג על התאימות לאחור. אולם, עדיין ניתן להפעיל אפשרות זו מאוחר יותר.

en: Singular
he: יחיד

en: Site
he: אתר

en: Site Languages
he: שפות האתר

en: Site key:
he: מפתח אתר:

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to register.
he: מפתח אתר הוגדר על-ידי %s, ככל הנראה בקובץ wp-config.php. הסר את הקבוע לפני ניסיון ההרשמה.

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to unregister.
he: מפתח האתר הוגדר על-ידי %s, ככל הנראה בקובץ wp-config.php. הסר את הקבוע לפני שתנסה לבטל את ההרשמה.

en: Sitemaps for each language can be accessed below. You need to submit all these sitemaps to Google.
he: ניתן לגשת למפות אתרים עבור כל שפה להלן. יש לשלוח את כל מפות האתרים האלה אל Google.

en: Skip backwards compatibility
he: דלג על תאימות לאחור

en: Skip language
he: דלג על השפה

en: Slides: button text
he: שקפים: טקסט לחצן

en: Slides: description
he: שקפים: תיאור

en: Slides: heading
he: שקפים: כותרת

en: Slides: link URL
he: שקפים: כתובת URL של הקישור

en: Slug
he: זיהוי

en: Slug translation is currently disabled in WPML. %sClick here to enable.%s
he: תרגום השמות לא מופעל כרגע ב-WPML. %s לחץ כאן כדי להפעיל אותו.%s

en: Slugs are currently not translated.
he: שמות לא מתורגמים כרגע.

en: Slugs are currently translated. Click the link above to edit the translations.
he: כרגע השמות מתורגמים. לחץ על הקישור למעלה כדי לערוך את התרגומים.

en: Some content may not be translated to all languages. Choose what should appear in the language switcher when translation is missing.
he: ייתכן שלא כל התוכן מתורגם לכל השפות. בחר מה צריך להופיע במעביר הזפה כאשר חסר תרגום.

en: Some features related to String Translations may not work correctly without utf8mb4 character.
he: חלק מהתכונות הקשורות ל'תרגומי מחרוזות' עלולות לא לפעול ללא תו utf8mb4.

en: Some parameters are missing for this request.
he: חלק מהפרמטרים של בקשה זו חסרים.

en: Something went wrong and we could not install all updates from the %s channel. Click here to %stry again%s. If the errors persist, please switch back to the Production channel and contact the %s%s support%s.
he: משהו השתבש ולא יכולנו להתקין את כל העדכונים מערוץ %s. לחץ כאן כדי %sלנסות שוב%s. אם השגיאות ממשיכות, עבור חזרה אל הערוץ 'ייצור' וצור קשר עם %sהתמיכה של %s%s.

en: Something went wrong. Please try again or contact the support.
he: משהו השתבש. נסה שוב או צור קשר עם התמיכה.

en: Start
he: התחל

en: Started...
he: הותחל...

en: Starting number
he: מספר התחלה

en: Starting the upgrade process...
he: מתחיל את תהליך השדרוג...

en: Starting...
he: מתחיל...

en: Status
he: מצב

en: Status:
he: מצב:

en: Sticky
he: דביק

en: Stop showing this message
he: הפסק להציג הודעה זו

en: Store a language cookie to support language filtering for AJAX
he: אחסן קובץ cookie של שפה לתמיכה בסינון שפה עבור AJAX

en: Strings for menus will be updated
he: מחרוזות לתפריטים יעודכנו

en: Styling the language switcher with additional CSS
he: עיצוב מעביר השפה באמצעות CSS נוסף

en: Subscribe form: Button Text
he: טופס רישום: טקסט לחצן

en: Subscribe form: Checkbox Text
he: טופס רישום: טקסט תיבת סימון

en: Subscribe form: Notification Subject
he: טופס רישום: נושא התראה

en: Subscribe form: Redirect Link
he: טופס רישום: קישור הפניה מחדש

en: Subscribe form: Success Message
he: טופס רישום: הודעת הצלחה

en: Subscribe form: Terms and Conditions
he: טופס רישום: תנאים והתניות

en: Subscription expired. You need to either purchase a new subscription or upgrade if available.
he: פג תוקף המינוי. עליך לרכוש מינוי חדש או לשדרג אותו אם אפשרות זו זמינה.

en: Subscription is expired.
he: פג תוקף המינוי.

en: Support
he: תמיכה

en: Switch
he: העבר

en: Sync
he: סנכרן

en: Synchronize comment status
he: סנכרן מצב תגובות

en: Synchronize comments on duplicate content
he: סנכרן תגובות לתוכן משוכפל

en: Synchronize menus between languages.
he: סנכרן תפריטים בין שפות.

en: Synchronize page order for translations
he: סנכרן את סדר הדפים עבור תרגומים

en: Synchronize page template
he: סנכרן את תבנית הדף

en: Synchronize password for password protected posts
he: סנכרן סיסמה עבור פוסטים המוגנים בסיסמה

en: Synchronize ping status
he: סנכרן מצב פינג

en: Synchronize posts format
he: סנכרן תבנית פוסטים

en: Synchronize posts taxonomies
he: סנכרן טקסונומיות של פוסטים

en: Synchronize private flag
he: סנכרן דגל פרטי

en: Synchronize sticky flag
he: סנכרן דגל דביק

en: Synchronize taxonomy hierarchy according to: %1$s language.
he: סנכרן את היררכיית הטקסונומיה לפי: השפה %1$s.

en: Syncing menus %1 of %2
he: מסנכרן תפריטים %1 מתוך %2

en: Tab Item Content
he: תוכן פריט כרטיסייה

en: Tab Item Label
he: תווית פריט כרטיסייה

en: Tabs: Content
he: כרטיסיות: תוכן

en: Tabs: Title
he: כרטיסיות: כותרת עליונה

en: Tabs: content
he: כרטיסיות: תוכן

en: Tabs: label
he: כרטיסיות: תווית

en: Target Language
he: שפת יעד

en: Taxonomies Translation
he: תרגום טקסונומיות

en: Taxonomy
he: טקסונומיה

en: Taxonomy Translation
he: תרגום טקסטנומיה

en: Taxonomy translation
he: תרגום טקסונומיות

en: Technical support for clients is available via %sWPML forums%s.
he: לקוחות יכולים לקבל תמיכה טכנית באמצעות ה%sפורומים של WPML%s.

en: Tell me more
he: ספר לי עוד

en: Tell the world your site is running multilingual with WPML (places a message in your site's footer) - <a href="%s">read more</a>
he: ספר לעולם שהאתר שלך רב-לשוני באמצעות WPML (שם הודעה בכותרת התחתית של האתר) - <a href="%s">לפרטים נוספים</a>

en: Term translation
he: תרגום מונחים

en: Testimonial Carousel: Content
he: קרוסלת עדויות: תוכן

en: Testimonial Carousel: Name
he: קרוסלת עדויות: שם

en: Testimonial Carousel: Title
he: קרוסלת עדויות: כותרת

en: Testimonial content
he: תוכן עדות

en: Testimonial job
he: משימת עדות

en: Testimonial name
he: שם עדות

en: Testimonial: Heading
he: עדות: כותרת

en: Text Editor
he: עורך טקסט

en: Text content
he: תוכן טקסט

en: Text editor
he: עורך טקסט

en: Text for alternative languages for posts:
he: טקסט עבור שפתות חלופיות לפוסטים:

en: Thank you for choosing. You can always change your selection in %sPost Types Translation setup%s.
he: תודה שבחרת. תמיד תוכל לשנות את הבחירה ב%sהגדרת תרגום סוגי פוסטים%s.

en: Thank you for registering WPML on this site. You will receive automatic updates when new versions are available.
he: תודה שרשמת את WPML באתר זה. תקבל עדכונים אוטומטיים ברגע שגרסאות חדשות יהיו זמינות.

en: Thank you for your rating and comment!
he: תודה על הדירוג ועל התגובה!

en: Thank you for your rating!
he: תודה על הדירוג!

en: The 'Reset' action will deactivate the WPML plugin after it deletes the WPML tables (tables with the 'icl_' prefix) from the database.\n\t\t\tThe action will NOT delete any content (posts, taxonomy terms etc.).\n\t\t\tIt only affects translation and language information that WPML associates with each content type.
he: הפעולה 'איפוס' תבטל את ההפעלה של התוסף WPML אחרי שהוא ימחק את הטבלאות של WPML (טבלאות עם הקידומת 'icl_' prefix) ממסד הנתונים.\n\t\t\tהפעולה לא תמחק שום תוכן (פוסטים, מונחי טקסונומיה וכו').\n\t\t\tהיא תשפיע רק על מידע לגבי תרגומים ושפה ש-WPML משייכת לכל סוג תוכן.

en: The Language code already exists.
he: קוד השפה כבר קיים.

en: The Language name already exists.
he: שם השפה כבר קיים.

en: The Media Translation plugin needs to add languages to your site's media. Without this language information, existing media files will not be displayed in the WordPress admin.
he: התוסף Media Translation צריך להוסיף שפות למדיה של האתר. ללא מידע שפה, קובצי מדיה קיימים לא יוצגו בניהול של WordPress.

en: The URL of the HTML file is required
he: יש צורך בכתובת ה-URL של קובץ ה-HTML

en: The WPML Multilingual CMS plugin is not currently enabled.
he: התוסף WPML Multilingual CMS אינו מופעל עכשיו.

en: The WPML Page Builders plugin that you're using is now part of WPML.
he: התוסף WPML Page Builders שבו אתה משתמש הוא עכשיו חלק מ-WPML.

en: The WPML plugin can send a list of active plugins and theme used in your site to wpml.org. This allows our support team to help you much faster and to contact you in advance about potential compatibility problems and their solutions.
he: התוסף WPML יכול לשלוח רשימה של תוספים וערכות עיצוב שמשמים באתר שלך אל wpml.org. פעולה זו תאפשר לצוותהתמיכה שלנו לעזור לך הברה יותר מהר וליצור איתך קשר מראש בנוגע לבעיות תאימות פוטנציאליות והפתרונות שלהן.

en: The button is disabled because all existing menus have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
he: הלחצן מושבת מכיוון שלכל התפריטים הקיימים יש מעבירי שפה. ניתן לערוך את ההגדרות של מעבירי השפה הקיימים.

en: The button is disabled because all existing widget areas have language switchers. You can edit the settings of the existing language switchers.
he: הלחצן מושבת מכיוון שלכל אזורי הווידג'טים יש מעבירי שפה. ניתן לערוך את ההגדרות של מעבירי השפות הקיימים.

en: The button is disabled because there are no menus in the site. Add a menu and you can later enable a language switcher in it.
he: הלחצן מושבת מכיוון שאין תפריטים באתר. הוסף תפריט ולאחר מכן תוכל להפעיל בו מעביר שפה.

en: The button is disabled because there are no registered widget areas in the site.
he: הלחצן מושבת מכיוון שאין אזורי וידג'טים רשומים באתר.

en: The current content of this %s will be permanently lost. WPML will copy the %s content and replace the current content.
he: התוכן הנוכחי של %s זה יאבד לצמיתות. WPML יעתיק את התוכן של %s ויחליף את התוכן הנוכחי.

en: The data will be encrypted with the %s algorithm.
he: הנתונים יוצפנו באמצעות האלגוריתם %s.

en: The default locale already exists.
he: אזור ברירת המחדל כבר קיים.

en: The eval() PHP function must be enabled.
he: הפונקציה eval() של PHP חייבת להיות מופעלת.

en: The expected value is: %s
he: הערך הצפוי הוא: %s

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2, therefore it must have been disabled by either you or your host.
he: הפעלה של הרחבת המסנן היא ברירת המחדל של PHP 5.2, לכן ביטול ההפעלה בוצע על-ידך או על-ידי המארח.

en: The filter extension is enabled by default as of PHP 5.2.0. Before this time an experimental PECL extension was\n            used, however, the PECL version is no longer recommended to be used or updated. (source:
he: החל מ-PHP 5.2.0 הרחבת המסנן מופעלת כברירת מחדל. לפני כן נעשה שימוש בהרחבת PECL ניסיונית,\nאולם, כבר לא מומלץ להשתמש בגרסת PECL או לעדכן אותה. (מקור:

en: The following components are not updated:
he: הרכיבים הבאים אינם מעודכנים

en: The following exception has occurred while running the migration, please try again later or contact support if the problem persists.
he: החריגה הבאה התרחשה בעת הרצת ההמרה, נסה שוב מאוחר יותר או אם הבעיה ממשיכה, צור קשר עם התמיכה.

en: The following terms do not have a translation in the chosen language and will be disconnected from this post:
he: למונחים הבאים אין תרגום בשפה שנבחרה והם ינותקו מפוסט זה.

en: The hreflang already exists.
he: ה-hreflang כבר קיים.

en: The language %s was deleted.
he: השפה %s נמחקה.

en: The menus on this page may not sync because it requires more input variables. Please modify the %s setting in your php.ini or .htaccess files to %s or more.
he: ייתכן שהתפריטים בדף זה לא יסונכרנו כיוון שהם מחייבים עוד משתני קלט. שנה את ההגדרה %s בקובץ php.ini או .htaccess ל-%s או יותר.

en: The plugins will update to the most recent version in the channel that you selected.
he: התוספים יעודכנו לגרסה העדכנית ביותר בערוץ שבחרת.

en: The remote XML Config Log is empty
he: יומן התצורה של XML מרוחק ריק

en: The selected menus have been synchonized.
he: התפריטים שנבחרו סונכרנו.

en: The selected strings can now be translated using the %s string translation %s screen
he: עכשיו ניתן לתרגם את המחרוזות שנבחרו באמצעות המסך %s תרגום מחרוזות %s

en: The taxonomy hierarchy is already synchronized.
he: היררכיית הטקסונומיה כבר מסונכרנת.

en: The taxonomy hierarchy is now synchronized.
he: עכשיו היררכיית הטקסונומיה מסונכרנת.

en: The translation preference for this field are being controlled by a language configuration XML file. If you want to control it manually, remove the entry from the configuration file.
he: העדפות התרגום עבור שדה זה נשלטות על ידי קובץ תצורה ב-XML. אם תרצה  לשלוט עליהן באופן ידני, הסר את השורה מקובץ התצורה.

en: The trashed feedback will be permanently deleted after %d days.
he: המשוב שנזרק יימחק לצמיתות לאחר %d ימים.

en: The upgrade is complete.
he: השדרוג הושלם.

en: The uploaded file exceeds %s bytes.
he: הקובץ שהועלה גדול מ-%s בתים.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
he: הקובץ שהועלה חורג מההנחיה upload_max_filesize בקובץ php.ini.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
he: הקובץ הועלה חלקית.

en: The web server cannot write to the .htaccess file
he: שרת האינטרנט לא יכול לכתוב לקובץ .htaccess

en: Theme and Plugins compatibility with WPML
he: תאימות ערכות עיצוב ותוספים עם WPML

en: Theme and plugins localization
he: לוקליזציה של ערכת עיצוב ותוספים

en: Theme and plugins reporting
he: דיווח על ערכת עיצוב ותוספים

en: There are no templates available.
he: אין תבניות זמינות.

en: There is content in the following languages but it won't be visible on the site because those languages are not activated.
he: ישנו תוכן בשפות הבאות אבל הוא לא יהיה גלוי באתר מכיוון ששפות אלה אינן מופעלות.

en: There was a problem switching to the %s channel. You can %sretry%s. If the problem continues, please %sdownload %s%s and install again manually
he: אירעה בעיה במעבר לערוץ %s. ניתן %sלנסות שוב%s. אם הבעיה נמשכת, %sהורד את %s%s ונסה להתקין שוב באופן ידני

en: There was an error uploading the file, please try again!
he: אירעה שגיאה בהעלאת הקובץ, נסה שוב!

en: These languages are enabled for this site:
he: השפות האלה מופעלות עבור אתר זה:

en: These plugins are known to have compatibiliy issues with WPML:
he: ידוע שלתוספים אלו יש בעיות תאימות עם WPML:

en: This action is not allowed
he: פעולה זו אסורה

en: This allows to search for content in a specific language only.
he: מאפשר חיפוש תוכן רק בשפה ספציפית.

en: This can be a result of either:
he: זה יכול להיות כתוצאה של אחת הסיבות הבאות:

en: This document is a duplicate of %s and it is maintained by WPML.
he: מסמך זה הוא שכפול של %s והוא מתוחזק על ידי WPML.

en: This feature turns themes into multilingual, without having to edit their PHP files.
he: תכונה זו הופכת ערכות עיצוב לרב-לשוניות ללא צורך בעריכת קובצי המקור שלהן.

en: This feature uses Javascript. Make sure that your site doesn't have JS errors.
he: תכונה זו משתמשת ב-Javascript. ודא שהאתר שלך לא מכיל שגיאות JS.

en: This function is available through the Network Admin section.
he: פונקציה זו זמינה במקטע מנהל הרשת.

en: This information allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and theme on your site. Provide this information if requested in our support forum. No passwords or other confidential information is included.
he: מידע זה מאפשר לצוות התמיכה שלנו לראות את הגרסאות של WordPress, התוספים וערכת העיצוב באתר שלך. אם תתבקש לעשות כן, ספק מידע זה בפורום התמיכה שלנו. לא כלולים בו סיסמאות או כל מידע סודי אחר.

en: This is a translation of
he: זהו תרגום של

en: This is the order in which the languages will be displayed in the language switcher.
he: זה הסדר שבו השפות יוצגו במעביר השפה.

en: This language selector determines which content to display. You can choose items in a specific language or in all languages. To change the language of the WordPress Admin interface, go to your profile.
he: בורר שפות זה קובע איזה תוכן להציג. ניתן לבחור פריטים בשפה ספציפית או בכל השפות. כדי לשנות את השפה של ממשק הניהול של WordPress, עבור לפרופיל שלך.

en: This may solve issues like missing languages in the language switcher.
he: דבר זה עשוי לפתור בעיות כגון שפות חסרות במעביר השפה.

en: This means that %s isn't yet aware of the problem in the translation and cannot fix it.
he: המשמעות היא ש- %s עדיין לא מודע לבעיה בתרגום ואינו יכול לתקן אותה.

en: This normally takes a few seconds, but may last up to several minutes of very large databases.
he: זה בדרך כלל אורך מספר שניות אך עלול לארוך עד מספר דקות עבור מסדי נתונים גדולים מאוד.

en: This operation copies the content from the original language onto this translation. It's meant for when you want to start with the original content, but keep translating in this language. This button is only enabled when there's no content in the editor.
he: פעולה זו תעתיק את התוכן מהשפה המקורית אל התרגום. מטרתה להתחיל עם התוכן המקורי, אבל להמשיך את התרגום בשפה זו. לחצן זה מופעל רק כשאין תוכן בתוך העורך.

en: This operation will remove WPML's language table and recreate it. You should use it if you just installed WPML and you're not seeing a complete list of available languages.
he: פעולה זו תסיר את טבלת השפות של WPML ותיצור אותה מחדש. עליך להשתמש בה אם התקנת זה עתה את WPML ואינך רואה רשימה מלאה של שפות זמינות.

en: This operation will reset WPML's language tables and reinstall it. Any custom languages that you added will be removed.
he: פעולה זו תאפס את טבלאות השפה של WPML ותתקין אותו מחדש. כל שפה מותאמת אישית שהוספת תוסר.

en: This operation will synchronize this translation with the original language. When you edit the original, this translation will update immediately. It's meant when you want the content in this language to always be the same as the content in the original language.
he: פעולה זו תסנכרן את התרגום הזה עם השפה המקורית. כאשר תערוך את המקור, תרגום זה יתעדכן באופן אוטומטי. כלומר שאתה מעוניין שהתוכן בשפה זו תמיד יהיה זהה לתוכן בשפת המקור.

en: This option is not yet available for Multisite installs
he: אפשרות זו עדיין לא זמינה להתקנות מרובות אתרים

en: This page does not have a language since it's the site's root page.
he: לדף הזה אין שפה מפני שהוא דף השורש של האתר.

en: This page lets you install plugins and update existing plugins. To remove any of these plugins, go to the %splugins%s page and if you have the permission to remove plugins you should be able to do this.
he: דף זה מאפשר התקנה של תוספים ועדכון תוספים קיימים. כדי להסיר תוספים כאלה, עבור אל הדף %sתוספים%s ואם יש לך הרשאות להסרת תוספים, תוכל לעשות זאת.

en: This page was translated from:
he: דף זה תורגם מ:

en: This post is already duplicated.
he: פוסט זה כבר שוכפל.

en: This post is also available in:
he: פוסט זה זמין גם ב:

en: This post is also available in: %s
he: פוסט זה זמין גם ב: %s

en: This screen contains the language settings for your site.
he: מסך זה מכיל את הגדרות השפה עבור האתר שלך.

en: This setting is controlled by a wpml-config.xml file. Click here to unlock and override this setting.
he: הגדרה זו נשלטת באמצעות קובץ wpml-config.xml. לחץ כאן כדי לשחרר את הנעילה ולעקוף הגדרה זו.

en: This term has additional meta fields:
he: למונח זה יש שדות מטה נוספים:

en: This text appears before the list of languages. Your text needs to include the string %s which is a placeholder for the actual links.
he: טקסט זה מופיע לפני רשימת השפות. על הטקסט שלך לכלול את המחרוזת %s שמהווה מציין מקום עבור הקישורים עצמם.

en: This translation is currently in the trash. You need to either %s or %s it in order to continue.
he: תרגום זה נמצא כרגע בסל המחזור. עליך לעשות לו %s או %s כדי להמשיך.

en: This version of WPML includes major updates and improvements.
he: גרסה זו של WPML כוללת עדכונים ושיפורים משמעותיים.

en: This version of WPML will only receive security fixes for the next 12 months
he: גרסה זו של WPML תקבל תיקוני אבטחה רק במשך 12 החודשים הבאים.

en: This warning will disappear once this issue is fixed.
he: אזהרה זו תעלם לאחר תיקון הבעיה.

en: This will assign the same taxonomy terms as the source for each post translation.
he: יקצה את אותם מונחי טקסונומיה שיש במקור עבור כל תרגום של הפוסט.

en: This will be the last version of WPML which works with the currently installed PHP version
he: זו תהיה הגרסה האחרונה של WPML שתעבוד עם גרסת ה-PHP המותקנת

en: This will change the settings of your language switchers %s to their defaults as set by the theme. Please note that some switchers may be removed and others may be added.
he: פעולה זו תשנה את ההגדרות של מעבירי השפות %s לברירות המחדל שנקבעו מערכת העיצוב. שים לב שייתכן שחלק מהמעבירים יוסרו וייתכן ויתווספו אחרים.

en: This will check for comments that have a language different than the content they belong to. If found, we can delete these comments for you. We call these 'orphan comments'.
he: בדיקה זו תחפש תגובות בשפה השונה מהתוכן שאליו הן שייכות. ניתן למחוק תגובות אלה עבורך. אנו מכנים אותן 'תגובות יתומות'.

en: Time
he: שעה

en: Title
he: כותרת

en: To add categories that already exist in other languages go to the <a%s>category management page</a>
he: להוספת קטגוריות שכבר קיימות בשפות אחרות עבור אל <a%s>דף ניהול קטגוריות</a>

en: To easily translate %s, you need to add the following WPML components:
he: כדי לתרגם %s בקלות, יש צורך להוסיף את הרכיבים הבאים של WPML:

en: To enable it, either you or your host will need to open your website's php.ini file and either:
he: כדי להפעילה, יהיה עליך או על המארח שלך לפתוח את קובץ php.ini ו:

en: To ensure and improve the security of your website, WPML makes use of the
he: כדי להבטיח את אבטחת האתר שלך, WPML משתמשת ב-

en: To fix, open "%s" and set the "default locale" values as shown above.
he: כדי לתקן, פתח את '%s' והגדר את ערכי 'אזור ברירת מחדל' כמתואר לעיל.

en: To get automatic updates, you need to register %s for this site. %sRegister %s%s
he: כדי לקבל עדכונים אוטומטיים, יש לרשום את %s לאתר זה. %sרשום את %s%s

en: To install and update %s, please %sregister%s %s for this site.
he: כדי להתקין את %s ולעדכן אותו, %sרשום%s את %s עבור אתר זה.

en: To learn more, please visit our documentation page about %s.
he: למידע נוסף, בקר בדף התיעוד שלנו אודות %s.

en: To select different update channels (beta, development) you must update your existing products to their most recent stable versions.
he: כדי לבחור ערוצי עדכון שונים (ביטא, פיתוח) יש לעדכן את המוצרים הקיימים לגרסאות היציבות האחרונות.

en: To synchronize values for translations, you need to enable WPML's Translation Management module.
he: כדי לסנכרן ערכים עבור תרגומים, עליך להפעיל את המודול 'ניהול התרגום' של WPML.

en: To translate taxonomy labels and slug you need %s plugin.
he: כדי לתרגם תוויות טקסונומיה וזיהוי יש צורך בתוסף %s.

en: Toggle: Content
he: מחליף: תוכן

en: Toggle: Title
he: מחליף: כותרת עליונה

en: Toolset API server
he: שרת API של ‎Toolset

en: Toolset remote products file
he: קובץ מוצרים מרוחקים של Toolset

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: It requires a call to each of the site's language domains on both log-in and log-out, so there's a small performance penalty to using it.
he: היא מחייבת קריאה לכל אחד מהדומיינים של השפות באתר בכניסה וביציאה, לכן יש פגיעה קלה בביצועים קטן כתוצאה מהשימוש בה.

[ctx: Tooltip: Auto sign-in and sign-out users from all domains]
en: This feature allows the theme and plugins to work correctly when on sites that use languages in domains.
he: תכונה זו מאפשרת לערכת העיצוב ולתוספים לפעול כהלכה באתרים המשתמשים בשפות בדומיינים.

en: Total
he: סה&quot;כ

en: Translatable - only show translated items
he: ניתן לתרגום - הצג רק פריטים מתורגמים

en: Translatable - use translation if available or fallback to default language
he: ניתן לתרגום - השתמש בתרגום אם זמין ואם לא, בשפת ברירת המחדל

en: Translatable custom posts linking
he: קישור פוסטים מותאמים אישית שניתן לתרגם

en: Translatable taxonomies linking
he: קישור טקסונומיות שניתן לתרגם

en: Translate
he: תרגם

en: Translate existing media in all languages
he: תרגם מדיה קיימת בכל השפות

en: Translate independently
he: תרגם באופן עצמאי

en: Translate menu strings and URLs for:
he: תרגם מחרוזות תפריטים וכתובות URL עבור:

en: Translate this Document
he: תרגם מסמך זה

en: Translated by:
he: תורגם על-ידי:

en: Translated post
he: פוסט מתורגם

en: Translating %s? Use the %s table for easier translation.
he: מתרגם את %s? השתמש בטבלה %s לתרגום קל יותר.

en: Translating content created with page builders
he: תרגום תוכן שנוצר באמצעות בוני דפים

en: Translating media. %d left
he: תרגום מדיה. %d נותרו

en: Translating media: done!
he: תרגום מדיה: בוצע!

en: Translation
he: תרגום

en: Translation (new)
he: תרגום (חדש)

en: Translation Feedback
he: משוב על התרגום

en: Translation Feedback button on front-end:
he: לחצן משוב על התרגום בממשק הקצה:

en: Translation Priority
he: עדיפות תרגום

en: Translation entry not found for: %d
he: לא נמצא תרגום עבור: %d

en: Translation fixed
he: התרגום תוקן

en: Translation of
he: תרגום של

en: Translation of %1$s
he: התרגום של %1$s

en: Translation options
he: אפשרויות תרגום

en: Translation preferences
he: העדפות תרגום

en: Translation rating
he: דירוג תרגום

en: Translation ready to download
he: התרגום מוכן להורדה

en: Translation requests cancelled.
he: בקשות תרגום בוטלו.

en: Translation to:
he: תרגום ל:

en: Translation:
he: תרגום:

en: Translations
he: תרגומים

en: Translations of taxonomy %1$s labels and slug
he: תרגומים של תוויות וזיהוי של טקסונומיה %1$s

en: Translator
he: מתרגם

en: Translator replied
he: המתרגם השיב

en: Trash
he: אשפה

en: Troubleshooting
he: פתרון בעיות

en: Type a post title
he: הקלד כותרת פוסט

en: URL rewriting is not enabled in your web server.
he: כתיבה מחדש של כתובות URL לא מופעלת בשרת האינטרנט שלך.

en: URLs for menus will be updated
he: כתבות URL לתפריטים יעודכנו

en: Unable to remove relationship!
he: לא ניתן להסיר את הקשר!

en: Uncategorized
he: ללא קטגוריה

en: Unknown remote translation service
he: שירות תרגום מרוחק לא מוכר

en: Unknown repository
he: מאגר לא ידוע

en: Unknown reviewer
he: בודק לא ידוע

en: Unregister %s from this site
he: בטל את הרישום של %s לאתר זה

en: Until now, your site was set to display "all blog posts", even if they are not translated. That feature is now replaced with a better and more complete translation mode.
he: עד עכשיו הוגדר באתר שלך להציג 'כל הפוסטים מהבלוג', גם אם הם לא מתורגמים. תכונה זו הוחלפה עכשיו במצב תרגום טוב ושלם יותר.

en: Untranslated URL %s
he: כתובת URL לא מתורגמת %s

en: Untranslated URLs for menus
he: כתובות URL לא מתורגמות לתפריטים

en: Untranslated string %s
he: מחרוזת לא מתורגמת %s

en: Untranslated strings for menus
he: מחרוזות לא מתורגמות לתפריטים

en: Update
he: עדכן

en: Update %s menu option to %s
he: עדכן את %s אפשרות תפריט ל %s

en: Update %s translation
he: עדכן תרגום ל-%s

en: Update Plugin
he: עדכן תוסף

en: Update Taxonomy Hierarchy
he: עדכן היררכיית טקסונומיה

en: Update URL to %s
he: עדכן את כתובת ה-URL ל-%s

en: Update term names
he: עדכן שמות מונחים

en: Updated Name
he: שם מעודכן

en: Updates channel:
he: ערוץ עדכונים:

en: Updating %s
he: מעדכן את %s

en: Updating the plugins on your site. Please don't close this page or navigate away.
he: מעדכן את התוספים באתר. אל תסגור דף זה או תעבור לדף אחר.

en: Upgrade
he: שדרג

en: Upload dir is not writable
he: ספריית העלאה לא ניתנת לכתיבה

en: Upload directory cannot be created. Check your permissions.
he: לא ניתן ליצור את ספריית ההעלאה. בדוק את ההרשאות שלך.

en: Uploads
he: העלאות

[ctx: Use Translation Editor notice 1/3]
en: You are using DIVI theme, and you have chosen to use the standard editor for translating content.
he: אתה משתמש בערכת העיצוב DIVI ובחרת להשתמש בעורך הרגיל לצורך תרגום תוכן.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: Some functionalities may not work properly. We encourage you to switch to use the Translation Editor.
he: ייתכן שחלק מהפונקציונליות לא תפעל כהלכה. אנו מעודדים אותך לעבור לשימוש בעורך התרגומים.

[ctx: Use Translation Editor notice 2/3]
en: You can find more information here: %s
he: ניתן למצוא מידע נוסף כאן: %s

en: Use directory for default language
he: השתמש בספריית עבור שפת ברירת המחדל

[ctx: Used before the last element of a three or more elements list]
en: , and
he: , וגם

[ctx: Used between elements of a two elements list]
en: and
he: וגם

en: Valid
he: חוקי

en: Validate on save
he: אמת לפני שמירה

en: Version
he: גרסה

en: Video: DailyMotion URL
he: וידאו: כתובת URL ל-DailyMotion

en: Video: Link
he: וידאו: קישור

en: Video: Vimeo URL
he: וידאו: כתובת URL ל-Vimeo

en: Video: Vimeo link
he: וידאו: קישור ל-Vimeo

en: Video: Youtube URL
he: וידאו: כתובת URL ל-Youtube

en: Video: embed code
he: וידאו: קוד מוטבע

en: View post
he: הצג פוסט

en: Visit
he: בקר

en: WP Menus Sync
he: סנכרון תפריטי WP

en: WPML 3.2 release notes
he: WPML 3.2 - הערות מוצר

en: WPML API server
he: שרת API של WPML

en: WPML Network Setup
he: הגדרות הרשת של WPML

en: WPML Settings
he: הגדרות WPML

en: WPML Site Languages section
he: מקטע שפות אתר של WPML

en: WPML Update is Incomplete
he: העדכון של WPML הושלם

en: WPML admin screens require JavaScript in order to display. JavaScript is currently off in your browser.
he: כדי להציג את מסכי ניהול המערכת של WPML יש צורך ב- JavaScript. JavaScript לא מופעל בדפדפן שלך כעת.

en: WPML allows you to easily translate your site's taxonomies. Only taxonomies marked as translatable will be available for translation. Select the taxonomy in the dropdown menu and then use the list of taxonomy terms that appears to translate them.
he: WPML מאפשר תרגום של טקסונומיות האתר בקלות. רק טקסונומיות מסומנות לתרגום יהיו זמינות לתרגום. בחר את הטקסונומיה בתפרט הנפתח, ולאחר מכן השתמש ברשימת מונחי הטסונומיה שמופיעה על-מנת לתרגם אותם.

en: WPML can automatically redirect visitors according to browser language.
he: WPML יכול להפנות מבקרים לתוכן בשפתם על סמך שפת הדפדפן.

en: WPML can't be functional because it requires a disabled PHP extension!
he: WPML לא יכול לפעול מפני שהוא מחייב ביטול הפעלה של הרחבת PHP!

en: WPML can't run normally. There is an installation or server configuration problem. %sShow details%s
he: WPML לא יכול לפעול כהלכה. ישנה בעיית התקנה או בעיה בתצורת שרת. %sהצג פרטים%s

en: WPML cannot be activated together with these older plugins:
he: לא ניתן להפעיל את WPML יחד עם תוספים ישנים אלו:

en: WPML cannot communicate with the remote translation service. Please make sure WPML Translation Management is active.
he: WPML לא יכול לתקשר עם שירות התרגום המרוחק. ודא ש-WPML Translation Management פעיל.

en: WPML capabilities
he: יכולות WPML

en: WPML could not create a cache directory in %s
he: WPML לא הצליח ליצור ספריית מטמון ב-%s

en: WPML could not load configuration files, which your site needs.
he: WPML לא הצליח לטעון קובצי תצורה שהאתר זקוק להם..

en: WPML could not write in the cache directory: %s
he: WPML לא הצליח לכתוב בספריית המטמון: %s

en: WPML flag
he: דגל WPML

en: WPML has been activated for the selected site.
he: WPML הופעל עבור האתר שנבחר.

en: WPML has been deactivated for the selected site.
he: בוטלה הפעלת WPML עבור האתר שנבחר.

en: WPML has been reset for the selected site.
he: WPML אופס עבור האתר שנבחר.

en: WPML is already registered network-wide.
he: WPML כבר רשום לכל הרשת.

en: WPML is missing some records in the languages tables and it cannot fully work until this issue is fixed.
he: ל-WPML חסרות חלק מהרשומות בטבלאות השפה והיא לא תוכל לפעול כהלכה עד לתיקון הבעיה.

en: WPML language settings
he: הגדרות שפה של WPML

en: WPML lets you open these pages for feedback, so that visitors can tell you if they notice anything wrong.
he: WPML מאפשר לך לפתוח את הדפים האלה למשוב כדי שמבקרים יוכלו לספר אם הבחינו במשהו שאינו קשורה.

en: WPML love
he: כלול קישור קרדיט

en: WPML needs to load configuration files, which tell it how to translate your theme and the plugins that you use. If there's a problem, use the Retry button. If the problem continues, contact WPML support, show the error details and we'll help you resolve it.
he: WPML צריך לטעון קובצי תצורה שאומרים לו כיצד לתרגם את ערכת העיצוב ואת התוספים שבהם אתה משתמש. אם יש בעיה, השתמש בלחצן 'נסה שוב'. אם הבעיה ממשיכה, צור קשר עם התמיכה של WPML, הצג את פרט השגיאה ונעזור לך לפתור אותה.

en: WPML needs to set languages to existing media in your site.
he: WPML צריך להגדיר שפות עבור המדיה הקיימת באתר שלך.

en: WPML needs to upgrade the post's media information.
he: WPML צריך לשדרג את מידע המדיה של הפוסט.

en: WPML remote products file
he: קובץ מוצרים מרוחקים של WPML

en: WPML requires database upgrade
he: WPML מחייב שדרוג של מסד נהתונים

en: WPML settings
he: הגדרות WPML

en: WPML uses cookies to identify the visitor’s current language, the last visited language and the language of users who have logged in.
he: WPML משתמש בקובצי cookie כדי לזהות את השפה הנוכחית של המבקר, את שפת הביקור הקודמת ואת השפה של משתמשים שהתחברו.

en: WPML will be deactivated
he: הפעלת WPML תבוטל

en: WPML will copy %s from %s when you save this post.
he: WPML יעתיק את %s מ-%s כאשר תשמור פוסט זה.

en: WPML will copy this field from %s when you save this post.
he: WPML יעתיק את השדה הזה מ-%s כאשר תשמור פוסט זה.

en: WPML will no longer synchronize this %s with the original content.
he: WPML כבר לא יסנכרן %s זה עם התוכן המקורי.

en: WPML will reset all language information to its default values. Any languages that you added or edited will be lost.
he: WPML יאפס את כל מידע השפות לערכי ברירת המחדל. כל שפה שהוספת או ערכת תאבד.

en: WPML will work on your site, but you will not receive updates. WPML updates are essential for keeping your site running smoothly and secure. To receive automated updates, you need to complete the registration, in the %splugins admin%s page.
he: WPML יפעל באתר שלך, אבל לא תקבל עדכונים. עדכוני WPML נועדו למעשה לשמירה על ריצה חלקה ומאובטחת של האתר. כדי לקבל עדכונים אוטומטיים, יש להשלים את הרישום, בדף %sניהול תוספים%s.

en: WPML.org account
he: חשבון WPML.org

en: Waiting for translator
he: ממתין למתרגם

en: Want to know if recent translations you received have problems?
he: רוצה לדעת אם יש בעיות בתרגומים האחרונים שקיבלת?

en: We are sending you to WPML.org to see your personalized translation instructions. If you need to access these instructions again, click on the "How to translate" button in the list of pages or in WPML's Translation Dashboard.
he: אנו מפםנים אותך ל-WPML.org לקבלת הוראות תרגום מותאמות אישית.  אם תזדקק להוראות אלה שוב, לחץ על הלחצן 'כיצד לתרגם' ברשימת הדפיחם או ב'לוח הבקרה של התרגום' של WPML.

en: We automatically created a translation job for the reusable block:
he: יצאנו באופן אוטומטי משימת תרגום עבור הבלוק לשימוש חוזר.

en: We automatically created translation jobs for the reusable blocks:
he: יצרנו באופן אוטומטי משימות תרגום עבור הבלוקים לשימוש חוזר.

en: We couldn't complete the whole process in one request. Please click on the "Upgrade" button to continue.
he: לא הצלחנו להשלים את כל התהליך בבקשה אחת. לחץ על הלחצן 'שדרג' כדי להמשיך.

en: What to include in the language switcher:
he: מה לכלול במעביר השפה:

en: What to show for the root url:
he: מה להראות עבור כתובת ה-URL של השורש:

en: When WPML accesses <a target="_blank" href="%s">%s</a> it gets:
he: כאשר  WPML ניגש ל-<a target="_blank" href="%s">%s</a> הוא מקבל:

en: When WPML is activated, the site language should be changed in the %s.
he: כאשר WPML מופעל, יש לשנות את שפת האתר ב-%s.

en: When deleting a post, delete translations as well
he: במחיקת פוסט, מחק גם את התרגומים

en: When deleting a taxonomy (category, tag or custom), delete translations as well
he: בעת מחיקת טקסונומיה (קטגוריה, תג או מותאמת אישית), מחק גם את כל התרגומים

en: When uploading media to the Media library, make it available in all languages
he: בעת העלאת מדיה לספרייה 'מדיה', דאג שתהיה זמינה בכל השפות

en: Which blog posts do you want to display on your site's translations?
he: איזה פוסטים של הבלוג אתה רוצה להציג בתרגומים של האתר?

en: While you use the plugin, WPML will share data regarding the site through Installer. No data from the user itself will be shared.
he: בזמן שאתה משתמש בתוסף, WPML ישתף את הנתונים הנוגעים לאתר דרך המתקין. לא ישותפו נתונים מהמשתמש.

en: White
he: לבן

en: Widget area
he: אזור וידג'טים

en: Widget language switcher
he: וידג'ט של מעביר שפה

en: Widget title:
he: כותרת וידג'ט:

en: Will be added
he: יתווסף

en: Will be removed
he: יוסר

en: WordPress 3.9 or later is required.
he: WordPress 3.9 ואילך חובה.

en: WordPress cannot automatically download translations for the following languages:
he: WordPress לא יכולה להוריד תרגומים באופן אוטומטי עבור השפות הבאות:

en: WordPress is installed in a directory (not root) and you're using default links.
he: WordPress מותקן בספריה (לא בסיס) ואתה משתמש בקישורי ברירת מחדל.

en: WordPress language file (.mo) is missing. Keeping existing display language.
he: חסר קובץ שפה (.mo) של WordPress. לשמור את שפת התצוגה הקיימת.

en: Wrong nonce
he: Nonce שגוי

en: Yes
he: כן

en: You are about to change the language of {post_name}.
he: אתה עומד לשנות את השפה של {post_name}.

en: You are about to connect the current post with these following posts
he: אתה עומד לחבר את הפוסט הנוכחי עם הפוסטים הבאים

en: You are about to reset WPML for this site: %s.
he: אתה עומד לאפס את WPML עבור אתר זה: %s.

en: You are creating a %1$s in %3$s and you've set %2$s to display even when not translated. Please note that this %1$s will only appear in %3$s. Only %2$s that you create in the site's default language (%4$s) will appear in all the site's languages.
he: אתה יוצר %1$s ב-%3$s והגדרת הצגה של %2$s גם כשאינו מתורגם. שים לב ש-%1$s זה יופיע רק ב-%3$s. רק %2$s שתיצור בשפת ברירת המחדל של האתר (%4$s) יופיעו בכל השפות של האתר.

en: You are not allowed to manage the WPML Network settings.
he: אין לך הרשאה לנהל את הגדרות הרשת של WPML.

en: You are running updated %s and %s, but the following components are not updated:
he: אתה מריץ %s ו-%s מעודכנים, אבל הרכיבים הבאים אינם מעודכנים:

en: You are running updated %s, but the following component is not updated:
he: אתה מריץ %s מעודכן, אבל הרכיב הבא אינו מעודכן:

en: You are trying to use an external URL: this is not allowed.
he: אתה מנסה להשתמש בכתובת URL חיצונית: דבר זה אסור

en: You are using PHP 7: in some cases, the extension might have been removed during a system update. In this case, please see %3$s.
he: אתה משתמש ב-PHP 7: במקרים מסוימים, ייתכן שההרחבה הוסרה במהלך עדכון מערכת. במקרה כזה, ראה %3$s.

en: You are using WPML Translation Management without String Translation. Some of the translations may not work this way. Please download and install WPML String Translation before you translate the content from Gutenberg editor.
he: אתה משתמש בניהול תרגום של WPML ללא תרגום מחרוזות. ייתכן שחלק מהתרגומים לא יפעלו באופן זה. הורד את תרגום המחרוזות של WPML לפני שתה מטפ בתרגום תוכן של עורך Gutenberg.

en: You are using a caching plugin. When you translate strings, the cache needs to be cleared in order for the translation to display.
he: אתה משתמש בתוסף לאחסון במטמון. כאשר אתה מתרגם מחרוזות יש לנקות את המטמון כדי שהתרגום יוצג.

en: You are using a potentially less stable channel for %s. If you didn't enable this on purpose, you should switch to the 'Production' channel.
he: אתה משתמש בערוץ פחותת בטוח עבור %s. אם לא הפעלת זאת בכוונה, מומלץ לעבור לערוץ 'ייצור'.

en: You are using an invalid site key defined as the constant %s (most likely in wp-config.php).\n                                                Please remove it or use the correct value in order to be able to register correctly.
he: אתה משתמש במפתח אתר לא חוקי המוגדר כקבוע %s (ככל הנראה בקובץ wp-config.php).\n הסר אותו או השתמש בערך הנכון כדי שתוכל להירשם כהלכה.

en: You are using the complementary %1$s. For the %2$s, %3$s.
he: אתה משתמש ב-%1$s בחינם. עבור ה-%2$s, %3$s.

en: You can check if some attachments can be duplicated to translated content:
he: ניתן לבדוק אם יש קבצים מצורפים שניתן לשכפל אותם לתוכן מתורגם:

en: You can completely hide content in specific languages from visitors and search engines, but still view it yourself. This allows reviewing translations that are in progress.
he: תוכל להחביא לחלוטין תוכן בשפות מסוימות מפני מבקרים ומנועי חיפוש, אך עדיין לראותו בעצמך. דבר זה מאפשר בדיקת תרגומים שעדיין בביצוע.

en: You can display a language switcher in the site's footer. You can customize and style it here.
he: ניתן להציג מעביר שפה בכתובת התחתית של האתר. ניתן לבצע לו התאמה אישית ולעצב אותו כאן.

en: You can display links to translation of posts before the post and after it. These links look like "This post is also available in..."
he: ניתן להציג קישורים לתרגומים של פוסט לפני הפוסט ואחריו. קישורים אלה נראים כמו 'פוסט זה זמין גם ב...'

en: You can enable its/their display for yourself, in your <a href="%s">profile page</a>.
he: תוכל להפעיל את התצוגה שלהם בעצמך ב<a href="%s">דף הפרופיל</a>.

en: You can't do that!
he: אינך יכול לעשות זאת!

en: You got back several jobs from translation and they now appear on your site.
he: קיבלת חזרה מספר משימות תרגום והן מופיעות באתר.

en: You haven't set your synchronization preferences for these %s: %s. Default value was selected.
he: עדיין לא הגדרת את עדיפויות הסנכרון עבור %s האלה: %s. נבחר ערך ברירת המחדל.

en: You may need to contact your server administrator or your hosting company to install this extension.
he: יתכן שיהיה עליך ליצור קשר עם מנהל השרת או הספק על-מנת להתקין את ההרחבה.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 1/2]
en: You may need to %s.
he: יתכן שיהיה עליך %s.

[ctx: You may need to {re-save the site permalinks} - 2/2]
en: re-save the site permalinks
he: שמור מחדש את הקישורים הישירים של האתר

en: You must have a valid subscription in order to get upgrades or support for this plugin. %sPurchase a subscription or enter an existing site key%s.
he: יש צורך במינוי בתוקף על-מנת לקבל שדרוגים או תמיכה עבור תוסף זה. %sרכוש מינוי או הזן מפתח אתר קיים%s.

en: You need to configure WPML before you can start translating.
he: יש להגדיר את התצורה של WPML לפני שניתן להתחיל בתרגום

en: You need to configure at least one more language in order to access "Theme and plugins localization" and "Media translation".
he: עליך להגדיר את התצורה של לפחות שפה אחת כדי לגשת אל 'לוקליזציה של ערכת עיצוב ותוספים' ו'תרגום מדיה'.

en: You need to deactivate the separate plugin.
he: יש להשבית את התוסף הנפרד

en: You need to enable WPML's Translation Editor, to translate conveniently.
he:  כדי לתרגם בנוחות יש צורך להפעיל את עורך התרגומים של WPML.

en: You will have to renew your subscription in order to continue getting the updates and support.
he: יהיה עליך לחדש את המינוי כדי להמשיך לקבל עדכונים ותמיכה.

en: You're all done. From now on, all new media files that you upload to content will receive a language. You can automatically duplicate them to translations from the post-edit screen.
he: סיימת. מעתה והלאה כל קובצי המדיה שתעלה לתוכן יקבלו שפה. תוכל לשכפל אותם באופן אוטומטי לתרגומים מהמסך שלאחר העריכה.

en: Your WPML installation may cause problems with Gutenberg editor
he: ההתקנה של WPML עלולה לגרום לבעיות עם עורך Gutenberg

en: Your blog page does not exist or its translation is not published in %s.
he: דף הבלוג שלך לא קיים או שהתרגום שלו לא פורסם ב-%s.

en: Your browser doesn't seem to be allowing cookies to be set.
he: הדפדפן שלך לא מאפשר הגדרת קובצי cookie.

en: Your home page does not exist or its translation is not published in %s.
he: דף הבית שלך לא קיים או שהתרגום שלו לא פורסם ב-%s.

en: Your menu includes custom items, which you need to translate using WPML's String Translation.
he: התפריט שלך כולל פריטים מותאמים אישית שיש לתרגם באמצעות תרגום המחרוזות של WPML.

en: Your php.ini file is located at
he: קובץ php.ini שלך נמצא ב-

en: Your rating:
he: הדירוג שלך:

en: Your site will not work as it should in this configuration
he: האתר שלך לא יפעל כפי שהוא אמור לפעול בתצורה זו

en: Your subscription appears to no longer be valid. Please try to register again using a valid site key.
he: המינוי שלך כבר אינו בתוקף. נסה להירשם שוב באמצעות מפתח אתר חוקי.

en: Your subscription expires in %d day.
he: המינוי שלך יפוג עוד יום %d.

en: Your subscription expires in %d days.
he: המינוי שלך יפוג עוד %d ימים.

en: activated
he: הופעל

en: activating
he: מפעיל

en: add
he: הוסף

en: add translation
he: הוסף תרגום

en: all
he: כל

en: any language
he: שפה כלשהי

en: complete set of features
he: אוסף תכונות מלא

en: day(s)
he: ימים

en: default
he: ברירת מחדל

en: downloaded
he: הורד

en: downloading...
he: מוריד...

en: duplicate
he: שכפל

en: edit terms
he: ערוך מונחים

en: edit translation
he: ערוך תרגום

en: eval() availability from Suhosin
he: זמינות eval() מאת Suhosin

en: failed!
he: נכשל!

en: good for menus that display items as a list
he: טוב לתפריטים שמציגים פריטים כרשימה

en: good for menus that support drop-downs
he: טוב לתפריטים שתומכים בפתיחה

en: hidden
he: מוסתר

en: hide
he: הסתר

en: in
he: ב-

en: in options, menus, widgets, footer and shortcode
he: באפשרויות, תפריטים, וידג'טים, כותרת תחתית וקוד מקוצר

en: installed
he: מותקן

en: installing...
he: מתקין...

en: item
he: פריט

en: items
he: פריטים

en: learn more
he: למד עוד

en: linked to:
he: מקושר אל:

en: loading
he: טוען

en: local translator
he: מתרגם מקומי

en: menu items
he: פריטי תפריט

en: month(s)
he: חודשים

en: n/a
he: לא זמין

en: none
he: ללא

en: not translated in current language
he: לא תורגם בשפה הנוכחית

en: of
he: מתוך

en: please enter path: absolute or relative to the WordPress installation folder
he: הזן את הנתיב: המוחלט או ביחס לתיקיית ההתקנה של WordPress

en: published
he: פורסם

en: published or updated
he: פורסם או עודכן

en: select parent
he: בחר הורה

en: show
he: הצג

en: some strings might be not registered
he: ייתכן שחלק מהמחרוזות אינן רשומות

en: string not registered
he: מחרוזת לא רשומה

en: this will be your admin language and will also be used for translating comments.
he: זו תהיה שפת מנהל המערכת ותשמש גם לתרגום תגובות.

en: to
he: ל-

en: translate
he: תרגם

en: translate the base taxonomy slugs with WPML
he: תרגם את הזיהויים של הטקסונומיה הבסיסית באמצעות WPML

en: translating post categories and custom taxonomies
he: תרגום קטגוריות פוסטים וטקסונומיות מותאמות אישית

en: untranslated
he: לא מתורגם

en: updated
he: מעודכן

en: updating...
he: מעדכן...

en: upgrade to Toolset
he: שדרג ל-Toolset

en: week(s)
he: שבועות

en: which theme and plugins you are using.
he: באיזה ערכת עיצוב ותוספים אתה משתמש.

en: your account
he: החשבון שלך
